Witam, Ludki może ktoś się orientuje czy za to że mam komunalna latarnie na dzialce przysługuje jakąś rekompensata z komuny? Tak jest w pl, ale czy tak jest też w No?
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi
1 NOK
POSZUKIWANI WYKWALIFIKOWANI CIESLE KONSTRUKCYJNI/STAVANGER BUDOWA DOMU * STAWKA 290 KR /H, WYPŁATA 2 X W MIESIĄCU * MOŻLIWOŚĆ PRACY 54 H TYGODNIOWO * DODATEK DZIENNY 250 KR * PROJEKT WSTĘPNIE DO KOŃCA ROKU 2026 * ZAPEWNIONE ZAKWATEROWANIE W CENIE 500 KR/TYDZIEŃ KONTAKT: AGNIESZKA 571325410 aga@consentra.no