Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Stłuczka samochodem - Norwegia

Czytali temat:
Pawel K. Paweł A Tomasz Szymanski Radosław Rutkowski Mariola G z s Kasia K boj fra oszlo Krzysztof J artur1111 A jakub kloc Agnes333 Volvos Wywalone Mam (1101 niezalogowanych)
9 Postów
Krzysztof J
(Krys1977)
Wiking
Witam miałem stłuczkę w Oslo, na skrzyżowaniu Norweg uderzył w tył mojego auta. Poleci może ktoś jakąś firmę która pomoże mi załatwić formalności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(Manitou)
Początkujący
Krys1977 napisał:
Witam miałem stłuczkę w Oslo, na skrzyżowaniu Norweg uderzył w tył mojego auta. Poleci może ktoś jakąś firmę która pomoże mi załatwić formalności. W tym przypadku,
firmy zewnętrzne na nic się zdają.
Albo dogadujesz się sam z norwegiem, lub zlecasz całą operację swojemu indywidualnemu ubezpieczycielowi któremu zapłaciłeś za "OC".
I nie ma tu żadnego znaczenia, że masz auto np. na polskiej rejestracji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...jak spisaliście protokól wypadkowy
...to twoj ubezpieczyciel musi zająć sie odszkodowaniem
...sprawa prosta...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Krzysztof J
(Krys1977)
Wiking
Dzwoniłem do swojego ubezpieczyciela ale oni powiedzieli że jak wina była po stronie norwega to mam u jego ubezpieczyciela zgłosić szkodę. A mam problem bo nie mówię dobrze po angielsku ani po norwesku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(snskker)
Wiking
Krys1977 napisał:
Dzwoniłem do swojego ubezpieczyciela ale oni powiedzieli że jak wina była po stronie norwega to mam u jego ubezpieczyciela zgłosić szkodę. A mam problem bo nie mówię dobrze po angielsku ani po norwesku

To zadzwoń znowu to swojego ubezpieczyciela i powiedź, że jeżeli nie zajmą się profesjonalnie twoją sprawą i to natychmiast, to bezwarunkowo zmieniasz ubezpieczyciela, a całą sprawę podajesz do polskich mediów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
tzn.otrzymalem juz skade numer od ubezpieczyciela winowajcy..samochud planuje malowac w calosci w lecie...nie ukrywam ,ze troszke mi w tym pomogl...slaba syt finansowa i czy po oszacowaniu strat w VW Gjensidige odda pienadze czy tylko naprawa wchodzi w gre.auto na norweskich blachach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok