Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Korona po 39 groszy. - Norwegia

15 Postów
Buzek Luzek
(Luzek)
Wiking
Niestety dla wielu święta w Polsce mogą okazać się kosztowne.
Do świat korona przebije 40 gr tyle, że w dół.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
Luzek napisał:
Niestety dla wielu święta w Polsce mogą okazać się kosztowne.
Do świat korona przebije 40 gr tyle, że w dół.
Cóż, na kogo głosowaliście, na tego macie.
Źle wam było z peło, bo złodzieje i jedzą ośmiorniczki, jednak złotówka dobrze stała i korona była prawie po 60 groszy.
Teraz macie świętego spieprzaj dziadu to i dziadowska stawka za koronę.
A jeszcze trochę jak unia wdroży bezwzględną karę za Puszczę to korona będzie i po 25-groszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Buzek Luzek
(Luzek)
Wiking
Coś Ci się pomyliło. Nie wiem czemu wyjeżdżasz z polityka ale skoro już to zrobiłeś to wykazałeś się potężna ignorancją. Silna złotówka jest dowodem dobrej kondycji gospodarki czytaj: DOBRYMI RZĄDAMI PISu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
marek przydzial
(jelcyn1111)
Początkujący
Widze ze potrafisz liczyc..Eknomiczny geniusz ,sorki Eugeniusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
napisał:
Coś Ci się pomyliło. Nie wiem czemu wyjeżdżasz z polityka ale skoro już to zrobiłeś to wykazałeś się potężna ignorancją. Silna złotówka jest dowodem dobrej kondycji gospodarki czytaj: DOBRYMI RZĄDAMI PISu
Silna zlotowka to porazka tego rzadu,wiekszosc jednak gospoadarki opiera sie na exporcie,wzmocnienie gospodarki to przelozenie winy na pracownikow wiecej obowiazkow ,zwolnienia a place te same.Kolejny problem to dyrektywy Unii,wycinka drzew.Rzad przezera pieniadze,a suweren niczym beton,powie ze co nam Unia zrobi,a ona Zrobi 100 000zl kary dziennie,to podwyzki ktore teraz odczuwacie.Korona po 39groszy,oznacza tylko jedno Polska to malo atrakcyjny kraj na turystow,uciekanie polskich firm za granice,ceny materialow budowlanych w Polsce w gore.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
WilhelmTell82 napisał:
napisał:
Coś Ci się pomyliło. Nie wiem czemu wyjeżdżasz z polityka ale skoro już to zrobiłeś to wykazałeś się potężna ignorancją. Silna złotówka jest dowodem dobrej kondycji gospodarki czytaj: DOBRYMI RZĄDAMI PISu
Silna zlotowka to porazka tego rzadu,wiekszosc jednak gospoadarki opiera sie na exporcie,wzmocnienie gospodarki to przelozenie winy na pracownikow wiecej obowiazkow ,zwolnienia a place te same.Kolejny problem to dyrektywy Unii,wycinka drzew.Rzad przezera pieniadze,a suweren niczym beton,powie ze co nam Unia zrobi,a ona Zrobi 100 000zl kary dziennie,to podwyzki ktore teraz odczuwacie.Korona po 39groszy,oznacza tylko jedno Polska to malo atrakcyjny kraj na turystow,uciekanie polskich firm za granice,ceny materialow budowlanych w Polsce w gore.
. Ale patrzac z drugiej strony jest taniej dla nas podrozowac do innych krajow i tanszy import
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Jak tak bedzie dalej ten kurs spadal to korona bedzie za darmo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Korona spada wg euro i jej spadek wg zlotego to tylko tego skutek.
Widzialem w prasie , ze Norwedzy martwia sie drogimi feriami w poludniowych czesciach Norwegii jak: Hellas, Canariene, Spania etc.
W calym kraju oznacza to podwyzki cen importowanych towarow, czyli prawie wszystkiego.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok