Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Dagpenger - Norwegia

Czytali temat:
Dariusz Nowak z s Turandaś 36 Kamil Wisniewski Wieslaw Ozog Ewa Adam tampeza tampeza Krzysztof kacik Magdalen@ Radoslaw . Łukasz Ch Wojtek Wojtek Pawel pawel (857 niezalogowanych)
3 Posty
Wojtek Wojtek
(WojtekWojtek11)
Wiking
Witam mam pytanie odnośnie tego zasiłku . Straciłem pracę przez rozpadająca się firmę.W tym czasie a był to czerwiec zarejestrowałem się jako osoba bezrobotna przez internet . Mija 5 miesiąc ciągle przysyłają że czegoś brakuje ciągle tych dokumentów które już wysyłałem. Dodzwonić się do nich nie da .Na nieszczelnego wysyłają papiery do Polski które dochodzą po miesiącu a mam czas 2 tygodnie na odesłanie . Mieszkam i jestem zameldowany na terenie Norwegii. Moja firma ogłosiła upadłość tak że nie jest to z mojej winy. Dziś prZyszedl list z decyzja odmowną że nie dostałem dokumentów .Paranoja jakaś . Czy ktoś wie co w takiej sytuacji zrobić czy można gdzieś to zgłosić ? Juz nie mam siły na to coś bo inaczej tego nie można nazwać . Proszę o pomoc jeśli ktoś jest w tym temacie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
Bo wszystkie dokumenty najlepiej nosić osobiście i brać kopię ze stemplem z NAV.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wojtek Wojtek
(WojtekWojtek11)
Wiking
Oczywiście że tak tylko że wszystko trzeba wysyłać do oslno u mnie w alesund jest tylko oddział i każą wszystko wysyłać do oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Radoslaw .
(raddek)
Nowicjusz
Sprawdz jaki masz podany adres w nav, skoro wysylaja na Pl to pewnie taki jest wiec go zmien a nastepnie zloz wniosek ponownie. Na nav podcAs skladania aplikacji jest wszystko jasno napisane jakie dokumenty masz zalaczyc, nie ma ich wcale tak duzo i powinno pojsc sprawnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wojtek Wojtek
(WojtekWojtek11)
Wiking
Właśnie zmieniałem już adres na ten norweski . Większość dokumentów przychodzi do Norwegii ale jak coś im odbije to wysyłają do polski.dokumentow nie ma duzo . Wysyłałem wszystkie które są wymagane i cały czas czegoś brakuje . Może ktoś wie czy można osobiście w Oslo to załatwić jak bym tam pojechał ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok