Dzien dobry czy ktos z panstwa ma wolny pokoj do wynajecia od niedzieli 15 pazdziernika max 5500 mieisecznie ?Jezeli tak prosze o kontakt telefoniczny 48629276. Pozdrawiam
8 Lat, 9 Miesięcy temu
1 NOK
Wynajmę pokój (chłopakowi) nie palącej osobie na Høybråten,blisko stacji kolejowej .Przystanek autobusowy 10 minut.Mieszkanie 55mkw.Pokój 10 m.kw.Częściowo umeblowany.Koszt 3233 koron+ internet około 289 koron i prąd..Kaucja 2000koron.Dostępny od 28 czerwca .Kontakt Tel.46352546