Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pozwolenie na prace - Norwegia

1 Post
Szymek Szalej
(SzymekSzalej)
Wiking
witam wszystkich sprawa jest tego typu ze rok temu we wrzesniu 2016 przyjechałem do narwegi (oczywiscie praca w bemaningu) pracowałem tam do grudnia. firma pomogłe mi załatwić D numer i wszystkie papiery w skacie. ale nic nie mówiła o pozwoleniu na prace. teraz pracuje od lutego tego roku i na policji jestem umówiony na 30 pażdziernik . czy coś mi grozi? deport czy coś??
\Z góry dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Patryk æsj
(Practico)
Wiking
Nic ci raczej nie grozi, bylem w podobnej sytuacji i nic sie nie stalo, chyba ze w polsce jestes scigany to moze inaczej ta sprawa wygladac ;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
SzymekSzalej napisał:
witam wszystkich sprawa jest tego typu ze rok temu we wrzesniu 2016 przyjechałem do narwegi (oczywiscie praca w bemaningu) pracowałem tam do grudnia. firma pomogłe mi załatwić D numer i wszystkie papiery w skacie. ale nic nie mówiła o pozwoleniu na prace. teraz pracuje od lutego tego roku i na policji jestem umówiony na 30 pażdziernik . czy coś mi grozi? deport czy coś??
\\Z góry dzieki

W Norwegi od 2010 roku nie obowiązują już pozwolenia na pracę dla obywateli z Unii Europejskiej, a jedynie zezwolenie na pobyt dłuższy niż 3 miesiące, a w niektórych przypadkach nawet i dłuższy niż 6- miesięcy.
Ludzie, zamiast pisać bzdury i powtarzać je bez końca, to zajrzyjcie do internetu w odpowiednie strony, wystarczy przecież mieć skończoną obecną podstawówkę, nie wspominając już o gimnazjum by bezproblemowo móc korzystać z zasobów netu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
grazka123
(grazka123)
Wiking
Dostałeś minusa, chociaż masz rację! Wiadomo, że czasami chcemy się upewnić na forum, zapytać o coś prawdziwych ludzi w sieci, ale w większości wypadków możemy sami wygooglować odpowiedzi dot. np. potrzebnych dokumentów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok