Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
ktosktos napisał:
Ostatnie głupie pytanie. Czy ceny w kasach są duże wyższe niż przez internet. (Pytam o pociągi). Bo mam pewien problem z płatnościami w koronach przez internet.
Pytanie nie jest wcale głupie. Bilety kupuje się w automatach na stacjach lub w Narvesen (kiosk z gazetami) na stacjach kolejowych, lub przez internett. Na niektórych stacjach są tylko automaty, czyli kartę Visa trzeba mieć z sobą obowiązkowo. Automaty biorą tylko karte lub monety.
Bilet można też kupić w pociągu, lecz kosztuje to 40 NOK wiecej.
Możliwe, że bilet kolejowy możesz kupić u kierowcy autobusu, który dowozi do stacji kolejowe, ale tego nie wiem.
Musisz liczyć na to, że na stacji kolejowej będziesz miał może max. 5 min. czasu .
Bilet do Gardermoen kosztuje 273 nok.

www.nsb.no/togbilletter/slik-kjoper-du-togbillett
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
do misie
(domisie)
Początkujący
W automatach biletowych ceny są takie same jak w internecie, a w pociągu u konduktora jeśli dobrze pamiętam około 50 nok więcej za bilet. Dawno w pociągu nie kupowałam- może się cena zmieniła.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
ktosktos
(ktosktos)
Wiking
Dziękuję wszystkim za pomoc. Teraz powinno mi się udać jakoś przeżyć podróż;] A nawet dotrzeć na czas do celu.

Życzę wszystkim miłego dnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok