Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak dojechać z Sandefjord Torp do Gardermoen - Norwegia

2 Posty
Adi Schuetz
(AdiSchuetz)
Wiking
Jak w temacie, będę 31 sierpnia przylatywał do Sandefjord Torp i musze siędostać na lotnisko w Gardermoem, najlpiej nie dłużej niż 3h żebym zdążył z odprawami
jak czym i jak najlepie?
pozdrawiam Adi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
320 Postów
65 78
(6578)
Stały Bywalec
Jestes studentem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
AdiSchuetz napisał:
Jak w temacie, będę 31 sierpnia przylatywał do Sandefjord Torp i musze siędostać na lotnisko w Gardermoem, najlpiej nie dłużej niż 3h żebym zdążył z odprawami
jak czym i jak najlepie?
pozdrawiam Adi


Na Torp po wyjsciu z hali przylotow jest podstawiony autobus do Oslo - Torp Ekspressen-(jedzie okolo 1,5 godz). Wysiadasz na Bussterminal w Oslo i przesiadasz sie na kolejny autobus jadacy na Gardemoen (podroz ok. 45minut)-autobusy odjezdzaja co 20 minut, albo na o kilka koron drozszy pociag, ale podroz trwa 19 minut. Jesli autobusy, to bilet kupisz u kierowcy. Na pociag musisz kupic w automacie przed zejsciem na peron.

Inna opcja, to pociag z Sandefjord Torp do Gardemoen. Dojazd z lotniska na dworzec jest darmowy. Ta opcja moze pochlanac wiecej czasu, w zaleznosci od tego, jak Twoj przylot bedzie zgrany z odjazdem pociagu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adi Schuetz
(AdiSchuetz)
Wiking
ja jestem studentem, ale świeżo po liceum, więc teoretycznie obowiązują mnie prawa uczniowskie, ale jadę z trzema osobami gdzie bilety będą mieli normalne...

dzięki za informacje!!!!
Jak jeszcze jakieś szczegóły to jestem chlonny na tego typu wiedzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Odradzam druga opcje(sama ja podalam ) , czyli pociag z Torp do Gardemoen. Na trasie pomiedzy Drammen, a Oslo trwaja prace remontowe i co za tym idzie koniecznosc przesiadki na zastepcze formy transportu .Wasza podroz moze sie przez to znacznie wydluzyc .
Wybralabym Torp Ekspressen do Oslo i dalej "blyskawica", czyli pociagiem (flytoget) na lotnisko Gardemoen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
ktosktos
(ktosktos)
Wiking
Przepraszam za odświeżenie starego tematu. Niemniej też mam podobny problemy. Jak w miarę szybko (i jeśli się da to tatnio. Choć czas jest ważniejszy) 3- 4h dostać z lotniska Sandefjord do Gademon. To drugie to jak rozumiem Oslo Lufthavn?

Z góry dziękuje za podpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
ktosktos napisał:
Przepraszam za odświeżenie starego tematu. Niemniej też mam podobny problemy. Jak w miarę szybko (i jeśli się da to tatnio. Choć czas jest ważniejszy) 3- 4h dostać z lotniska Sandefjord do Gademon. To drugie to jak rozumiem Oslo Lufthavn?

Z góry dziękuje za podpowiedzi.

Najlepsza opcja i to bezproblemowa to ta podana powyżej:
Cyt. "...pociag z Sandefjord Torp do Gardemoen.
Dojazd z lotniska na dworzec jest darmowy.
Ta opcja moze pochlanac wiecej czasu, w zaleznosci od tego, jak Twoj przylot bedzie zgrany z odjazdem pociagu...."
Teraz już nie ma remontów na tej trasie wystarczy jedynie zajrzeć do netu i wyszukać odpowiednią godzinę.
Chyba na stronie lotniska tak Torp jak i Gardermoen są odpowiednie informacje na temat bezpośredniego połączenia między tymi dwoma lotniskami.
Odradzam inne opcje, zwłaszcza iż pociąg w Gardermoen zatrzymuje się prosto na samym lotnisku.
Wystarczy z peronu wjechać windą na salę odpraw i po kłopocie.
A jak kupisz bilet przez net i zapłacisz kartą, to będzie to dużo niższa cena jak w kasie lub u konduktora.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
ktosktos
(ktosktos)
Wiking
Bardzo dziękuje za szybką i wyczerpującą odpowiedź. A teraz ostatnie (głupie) pytanie. Dla pewności. Torp to Sandefjord Torp. Zaś Oslo Lufthavn to Gardemoen? Wiem, ze to głupie pytanie. Nie chciałbym jednak popełnić takiego śmiesznego błędu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
do misie
(domisie)
Początkujący
Zgadza się.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
ktosktos
(ktosktos)
Wiking
Ostatnie głupie pytanie. Czy ceny w kasach są duże wyższe niż przez internet. (Pytam o pociągi). Bo mam pewien problem z płatnościami w koronach przez internet.

pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok