Hej. Jak napisac poprawnie wypowiedzenie z pracy po norwesku? W Norwegii jest podobnie jak w Polsce z wypowiedzeniem??? Liczy sie zawsze od poczatku miesiaca??? Pomoze ktoś??
8 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
Zapraszamy do naszego sklepu - BAZA. Znajdziecie u nas wszystko czego potrzebujecie :) Unikalne produkty z Polski – również te „zapomniane” :) Świeże dostawy co piątek, koniecznie do nas zajrzyjcie! Na tle innych sklepów w Norwegii, oferujących polskie produkty, u nas znajdziecie je co najmniej 20% tańsze. FB SKLEPÓW: Baza Oslo: https://www.facebook.com/PolskiSklepBaza Baza Drammen: https://www.facebook.com/groups/314864136416943/ ...