Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Film o nas i o nich... - Norwegia

Czytali temat:
Pawel Kempny Jan Kowalski Ewa Adam natalia MojaNorwegia noregg Panda xoxo Ania Dudek marian19 Łukasz Ch Ponury Ponury Patryk9505 (740 niezalogowanych)
7 Postów
Pawel Kempny
(Kikisce)
Wiking
Witajcie,
Postanowiłem stworzyć filmik porównujący polaków i norwegów w świetle codziennego życia.

Na pierwszy ogień chciałbym stworzyć krótką historię o tutejszych kierowcach. Jeśli posiadacie filmiki związane z kierowcami (najlepiej przy użyciu wideorejestratorów), które pokazują obraz tutejszych kierowców bądź nagraliście filmiki lub wykonaliście ciekawe zdjęcia z sytuacji drogowych prześlijcie je na adres kikisce@gmail.com lub poinformujcie mnie o posiadanych zbiorach pod nr tel 462-49-433. Pod każdym wyemitowanym filmem będą (o ile wyrazicie oczywiście zgodę na publikację) wasze podpisy by pochwalić się potomstwu

Filmy będą dostępne na kanale youtube po otrzymaniu aprobaty od każdego twórcy.

W kolejnym etapie chciałbym stworzyć filmik o nas żyjących w NO pozdrawiających naszych rodaków z ciekawych miejsc w norwegii a także (tu osobny filmik) o uczuciach związanych z norwegami... Liczy się kreatywność.

Jeśli macie ciekawe pomysły i chcielibyście uczestniczyć w produkcji piszcie, dzwońcie i ślijcie maile. Pokażmy naszą wizję...

Wszystkiego najlepszego drodzy rodacy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Ania Dudek
(Ania Dudek)
Wiking
Ciekawy pomysł
Życzę powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Pawel Kempny
(Kikisce)
Wiking
Dzięki...
Prawdę mówiąc przeglądając sieć zauważyłem, iż kilka osób miało podobny pomysł jednak spalił on na panewce. Ostatnie tego typu próby były kilka lat temu. Chciałbym nadać tematowi nowy - inny wymiar i mam nadzieję, że przy Waszym udziale uda się to zrealizować.

Wizję mam a czy wypali... to zależy od pomysłów. A w tej kwestii jestem otwarty na propozycje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok