Mam pytanie. Czy z 11 letnim doświadczeniem jako cieśla szalunkowy (kraj i eksporty za granice) w norwegi uznają to doświadczenie? Czy będę musiał kończyć tu jeszcze jakieś kursy by nie być uczniem na budowie?
8 Lat, 11 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pacowników ogólnobudowlanych, monterów gipsów i konstrukcji. Rozważymy także zatrudnienie pomocników z doświadczeniem. Szukamy pracowniów na stałe