Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Internet - Norwegia

Czytali temat:
robert xxxxx Jarosław Banaszkiewicz Kasia K Mateusz Orzepowski Mateusz Hopciaś krzysztof szewczyk daniel9887 arturas124 (1349 niezalogowanych)
7 Postów
Syśka25
(Syśka25)
Wiking
Hej czy ktos bylby w stanie doradzic jaki najlepiej wybrac internet w norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Gdzie mieszkasz? Kto jest dostawca w Twojej okolicy? Jezeli nie wiesz zapytaj sasiada. Do czego ma sluzyc? Bedziesz sciagac filmy, muzyke? Jezeli smiga lte to router lte np z telennor. A moze po kablu? Najwaznjejsze kto jest dostawca gdzie mieszkasz i czy bedziesz duzo sciagac. Ja podpisalem umowe z ktorej moge w kazdej chwili zrezygnowac z telenorem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Syśka25
(Syśka25)
Wiking
Jestem z okolic Fredrikstad. I mam mozliwosc internetu po kablu. Interesuje mnie dobry internet w przyzwoitej cenie.. I do normalnego uzytkowania , niekoniecznie do sciagania filmow itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Wiec podejdz do dostawcy w swojej okolicy i wszystkiego sie dowiesz. Wiesz kto tam swiadczy tego typu uslugi? Ja mam mozliwosc np po kablu tylko w telenor. Kiedy podpisywalem umowe byly ograniczenia i dostalem tylko 5Mb za 400nok ale i tak jest ok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok