Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pomysłowy kierowca wiózł po trasie E18… trampolinę - Norwegia

15 Postów
monika mojanorwegia
(monika_mojanorwegia) Online
Wiking
Pomysłowy kierowca wiózł po trasie E18… trampolinę

Jeden z kierowców jadących we wtorek 18 kwietnia po trasie E18 na południu Norwegii wykazał się niezwykłą kreatywnością. Na przyczepie swojego auta wiózł trampolinę.

Widok trampoliny ustawionej pionowo i przymocowanej do przyczepy tylko linkami wzbudził niemałe zdziwienie pozostałych uczestników ruchu drogowego. – To było kompletne szaleństwo. Po prostu musiałem to nagrać – komentuje w rozmowie dla TV2 anonimowy autor filmiku uwieczniającego popis pomysłowego kierowcy.
Świadek wydarzenia przyznał, że strach było wyprzedzać auto, które z balansującą na przyczepie trampoliną przekroczyło między innymi most Varoddbrua w Kristiansand. – Mogło na przykład mocniej powiać, a wtedy trampolina spadłaby nam na dach – powiedział.

Morten Nilsen ze Statens vegvesen Vest-Agder na podstawie zdjęcia „szalonego samochodu” ocenił, że taka metoda przewozu sprzętu – choć niebezpieczna – wcale nie była niezgodna z prawem. Podkreślił jednak, że trampolina utworzyła potężny żagiel, dlatego pod wpływem wiatru mogła się łatwo przewrócić. – Mam tylko nadzieję, że kierowca zdawał sobie sprawę z wysokości znaków czy tuneli – dodał Nilsen.

Nagranie z niecodziennym przewozem trampoliny można obejrzeć w tym artykule:
www.tv2.no/nyheter/9070852/



Slik fikk sjåføren med seg trampolinen på E18 - Helt galskap, sier mannen som filmet situasjonen. www.tv2.no
Zgłoś wpis
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Lepiej transportowac trampoline niz napelniony woda 100.000 litrowy basen.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
PiterOslo
(PiterOslo)
Wiking
haha czego to ludzie nie wymyślą. Przypomniała mi się bajka "pomysłowy dobromir"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok