Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Witam pomocyyyyy - Norwegia

4 Posty
Dominika lalala
(lalalala)
Wiking
Witam
jak w tytule potrzebuje pomocy gdyz wyslano mi rachunek z fresh fitness za ostatnie miesiace ale jak mowilam ze wyjezdzam razem z moja siostra mamy teraz do zaplaty prawie tysiac koron czy mozna to jakos odkrecic ?byc moze babka z recepcji nie zablokowala nam wczesniej

HELP
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

()
Początkujący
Fresh fitness nie ma bindingu, tylko jak juz minely te kilka miesiecy a ty pojechalas bez zamrozenia sobie o tak o to przepadlo. Zamraza sie zanim sie wyjezdza. Jak zamrozilas to bez problemu odzyskasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Dominika lalala
(lalalala)
Wiking
No tak .mówiłam że jadę doPolski i nie będzie mnie długo razem z siostrą .powiadomilam ostatni raz jak byłam.A teraz mi przesyłają jakieś rachunki .jak baba pewnie mówiła ok i nic z tym nie zrobiła .nie mam zamiaru płacić takie kwoty za nic Tym bardziej że babka zapomniała zablokować .
Nie wiem czy mogą mi coś zrobić jeśli napiszę do nich i opowiem im to wszystko lub zadzwonię i wytłumaczę ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Dominika lalala
(lalalala)
Wiking
Dodatkowo babka mówiła ze jak mi się spodoba to mogę zapłacić następny miesiąc u nich .nie podałem nic bo nie chciałam żeby mi z konta pobierali.więc powiedziałam że nie chce na stałe .

Co za żenada z tym fresh
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Sprobuj zadzwonic i wyjasnic . To juz z nimi musisz sie kontaktowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
MAREK SZELAG
(djmaro)
Wiking
Koniecznie powiadom ich listem poleconym lub e-mail , bo oni żerują na tym , nabiją Ci dużo zaległości i do tego dojdzie koszt windykacji! . W Norge nic na gębę!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Dominika lalala
(lalalala)
Wiking
Napisałam już e maila do nich i czekam za odpowiedzią .Oczywiście mam zamiar napisać też. Ale dopiero w poniedziałek listonosze odbierają poczta
Tylko jak mogą naliczac jak żadnej umowy z nimi nie podpisałam .Oni nie powiadamiaja o wszystkich później takie niespodzianki ehh
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Takie maja zasady . umowy nie trzeba podpisywac , wystarczy ze zaplacilas za pierwszy miesiac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok