Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1610 Postów
Maniak
NorbertStoklosa napisał:
Witam dzisiaj przyjechałem do Oslo i nie mam jak dzwonić dopiero jutro aktywuje kartę i nie mam gdzie spedzic nocy czy jest ktoś w stanie mi pomóc nie jestem lumpem nie chce spać na dworcu

Anker Apartment Københavngata 10, Grunerlokka, Oslo

81 pln za noc i nikt ci łaski nie robi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Norbert Stokłosa
(NorbertStoklosa)
Wiking
Wiem jak to jest sam zawsze pomagam trochę różnie się od współczesnych ludzi dlatego nie mam za bardzo znajomych bo już nie ma przyjaciół w tych czasach dziękuję za rozmowę i chyba ta noc spędze na dworcu PKP bo naprawdę nie mam pojęcia gdzie się udać a jutro kupię kartę zarejestruje numer i zadzwonie do agencji tej clockwork mam nadzieję że znajdą dla mnie lokum i pracę od zaraz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
NorbertStoklosa napisał:
Wiem jak to jest sam zawsze pomagam trochę różnie się od współczesnych ludzi dlatego nie mam za bardzo znajomych bo już nie ma przyjaciół w tych czasach dziękuję za rozmowę i chyba ta noc spędze na dworcu PKP bo naprawdę nie mam pojęcia gdzie się udać a jutro kupię kartę zarejestruje numer i zadzwonie do agencji tej clockwork mam nadzieję że znajdą dla mnie lokum i pracę od zaraz

no nie mów że nie masz 160 koron żeby spędzić normalnie noc po długiej podróży autokarem z polski...adres masz powyżej 20 min z buta z oslo sentral...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
nn1 nn
(nn1)
Wiking
mowil/pisal ze jakies noki ma...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
NorbertStoklosa napisał:
zadzwonie do agencji tej clockwork mam nadzieję że znajdą dla mnie lokum i pracę od zaraz

Skad ty sie urwales kolego. Prace z lokum to mozesz w Czechach dostac teraz. W Norwegii jest selekcja, bo wszyscy chca dostac ta dobrze platna prace. Pozwiedzasz Norwegie i jutro wrocisz do domu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
NorbertStoklosa napisał:
Wiem jak to jest sam zawsze pomagam trochę różnie się od współczesnych ludzi dlatego nie mam za bardzo znajomych bo już nie ma przyjaciół w tych czasach dziękuję za rozmowę i chyba ta noc spędze na dworcu PKP bo naprawdę nie mam pojęcia gdzie się udać a jutro kupię kartę zarejestruje numer i zadzwonie do agencji tej clockwork mam nadzieję że znajdą dla mnie lokum i pracę od zaraz
Karte kupisz ale na rejestracje poczekasz 3 dni jezeli nie masz norweskiego numeru pesel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
dark70 Zalewski
(dark70)
Nowicjusz
Uwaga na typa..szuka cieplego gniazdka za free
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
dark70 napisał:
Uwaga na typa..szuka cieplego gniazdka za free
Dobrze Zalewski ze jestes. Co bysmy bez Ciebie zrobili?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
normalnie Rutkowski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
dark70 Zalewski
(dark70)
Nowicjusz
Ja Rutkowski- Ty Trynkiewicz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok