Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Sprzedam auto w NO - Norwegia

6 Postów
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
366000 kilometrów w 9-cio letnim aucie jako drugie auto......żart?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...2 auto w rodzinie..to jakiś ponury żart?
...z tym przebiegiem i za taką cenę możesz sprzedać do jakiemuś Turkowi, od Polaków się odczep,nie są aż tak głupi...
...przypomniałem sobie pewne ogłoszenie z tego portalu..
...sprzedam IGŁE Opla Astre niski przebieg,full option,etc i na końcu..
...silnik do wymiany...
...zdębiałem...
...czy niektórzy są aż takimi kretyn.mi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Kupilem go z takim nalotem niestety. A wole koledzy Mercedesa z takim nalotem jak 5 letniego francuza czy inne wynalazki. A czy bylem kretynem kupujac to auto nie sadze. Ale sadze ,ze lepiej sobie latac czyms niz cale zycie zazdroscic innym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
zazdrościć?? a niby czego ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Sadzac Krzysiu po ilosciu wpisow to zycia innym osobom. Nie bede negowal twoich wpisow ale smieszy mnie takie podejscie. Ja chce sprzedac auto i czy ma 300 czy nie ma dachu i silnika to nie jest wazne ktos kto chce kupic kupi je takie jakie widzi na zdjeciach, i po obejrzeniu. A pisanie kto moze kupic takie cos jest kretynstwem. Bo dla jednego nasze pisanie jest juz idiotyzmem a dla innych uzywanie komputerow jest glupie. Wiec mysle, ze ocena auta byla zbedna. Chyba , ze jestes z miesiecznika AutoMoto to ok. Czekam na dluzsza ocene i moze od razu wycene co ulatwi mi sprzedaz tego auta. Kolejna sprawa nie jestem wlascicielem auta od nowosci, co mysle jest jasne dla wielu ludzi co czyta ogloszenie. Wiec pozdrawiam wszystkich krytykow przy ktorych, loza szydercow to kolko rozancowe . Ostatni raz komentuje zyczliwe slowa moich rodakow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
PP13 napisał:
Sadzac Krzysiu po ilosciu wpisow to zycia innym osobom. Nie bede negowal twoich wpisow ale smieszy mnie takie podejscie. Ja chce sprzedac auto i czy ma 300 czy nie ma dachu i silnika to nie jest wazne ktos kto chce kupic kupi je takie jakie widzi na zdjeciach, i po obejrzeniu. A pisanie kto moze kupic takie cos jest kretynstwem. Bo dla jednego nasze pisanie jest juz idiotyzmem a dla innych uzywanie komputerow jest glupie. Wiec mysle, ze ocena auta byla zbedna. Chyba , ze jestes z miesiecznika AutoMoto to ok. Czekam na dluzsza ocene i moze od razu wycene co ulatwi mi sprzedaz tego auta. Kolejna sprawa nie jestem wlascicielem auta od nowosci, co mysle jest jasne dla wielu ludzi co czyta ogloszenie. Wiec pozdrawiam wszystkich krytykow przy ktorych, loza szydercow to kolko rozancowe . Ostatni raz komentuje zyczliwe slowa moich rodakow.

To przeciez normalne,ze ludzie sa przyzwyczajeni do ogloszen w stylu-nic ni stuka nic nie puka i przebieg 182000 w porywach do 205000 przy autach od 8 do 16 lat.Klamiesz to zle,a jestes szczery to jeszcze gorzej...A nie daj panbuku byc soba...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
Kolego gdzie ja napisałem że:"kto może kupić takie coś jest kretynstwem "? zazdrościć bo ktoś ma mercedesa?hehe chyba żartujesz, każdy mechanik z kilkunastoletnim stażem powie ci że ostatnie prawdziwe mercedesy to w124.126 na tych modelach skończyła się historia bezawaryjności tej marki.pozd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok