Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Kate ZzzZ Natalia. Lewandowska (3121 niezalogowanych)
1 Post

(Hilton)
Wiking
Jarsta, o 21:40 laduje samolot, jeszcze oczekiwanie na bagaż trzeba doliczyc i ewentualne opóźnienie, bo moze sie zdarzyc ze nie wylecicie planowo. Tak wiec "wolni" bedziecie, czyli wyjdziecie z lotniska około 23 ciej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
Hilton napisał:
Wczoraj jechalismy z budowy taksówką do domu. W sumie jakies 10 minut i 200 koron... ale to firmowa karta było płacone
Poza tym 200 koron to jest godzina pracy, a jak ktos w Polsce mieszka to jest az 100 zlotych.... zalezy, moze i szalony pomysł


a to hilton ...........kobieta pracująca ....żadnej pracy się nie boi
nawet na budowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
jarsta napisał:gabriel, wiesz może jak znaleść rozład jazdy autobusów do Drammen?

Pytasz i masz dalej radź sobie sam nie znam Norge ani engisz.

www.ryg.no/kat/000009.asp
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
gabriel napisał:
jarsta napisał:gabriel, wiesz może jak znaleść rozład jazdy autobusów do Drammen?

Pytasz i masz dalej radź sobie sam nie znam Norge ani engisz.

www.ryg.no/kat/000009.asp


Też nie znam, ale wydaje mi się że nie ma autobusów do Drammen bezpośrednio.
Pociągi na pewno przez Oslo przejeżdżają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Wiking
bad harry napisał:
jeżeli ty nie chcesz np oglądać gór , widoków przez drogę z po wylądowaniu w NO to po co komplikować sobie wczasy szukając nocleg w oslo i bergen .
może lepiej zrezygnować z tych biletów które masz i wylądować bezpośrednio w bergen . koszt i tak będzie mniejszy i nie tracisz dnia w podróży .
ja dziś wyjeżdżam do PL jak jesteś zainteresowany stancją w bergen to decyduj sie .


Tak jestem zdecydowany na noclegi w Bergen. Reasumując to dwie noce 8/9 i 9/10 jeżeli moższ pomóc to chętnie czekam na kontakt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Wiking
Grzes203 napisał:
gabriel napisał:
jarsta napisał:gabriel, wiesz może jak znaleść rozład jazdy autobusów do Drammen?

Pytasz i masz dalej radź sobie sam nie znam Norge ani engisz.

www.ryg.no/kat/000009.asp


Też nie znam, ale wydaje mi się że nie ma autobusów do Drammen bezpośrednio.
Pociągi na pewno przez Oslo przejeżdżają.


dzięki i miłego wieczoru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Wiking
Hilton napisał:
Jarsta, o 21:40 laduje samolot, jeszcze oczekiwanie na bagaż trzeba doliczyc i ewentualne opóźnienie, bo moze sie zdarzyc ze nie wylecicie planowo. Tak wiec "wolni" bedziecie, czyli wyjdziecie z lotniska około 23 ciej.

masz rację, pozostaje bus do Oslo i nocleg. Czy twoim zdaniem Oslo jest interesującym miastem i można mu poświęcić dzień na zwiedzanie? Oczywiscie bez muzeum itp bo to wymaga dużo czasu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
jarsta napisał:
Hilton napisał:
Jarsta, o 21:40 laduje samolot, jeszcze oczekiwanie na bagaż trzeba doliczyc i ewentualne opóźnienie, bo moze sie zdarzyc ze nie wylecicie planowo. Tak wiec "wolni" bedziecie, czyli wyjdziecie z lotniska około 23 ciej.

masz rację, pozostaje bus do Oslo i nocleg. Czy twoim zdaniem Oslo jest interesującym miastem i można mu poświęcić dzień na zwiedzanie? Oczywiscie bez muzeum itp bo to wymaga dużo czasu.


Oslo to taka wioska własciwie. Ale jest duzo muzeów. Mozecie tez isc np. do ogrodu botanicznego pospacerowac. Mozecie sie sfotografowac z tygrysem koło stacji centralnej ja takowej foty nie posiadam, ale widuje "tajgera" bardzo czesto. Mozecie pojechac na Holmenkollen zobaczyc widoki z góry, sa piękne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
jarsta napisał:
bad harry napisał:
jeżeli ty nie chcesz np oglądać gór , widoków przez drogę z po wylądowaniu w NO to po co komplikować sobie wczasy szukając nocleg w oslo i bergen .
może lepiej zrezygnować z tych biletów które masz i wylądować bezpośrednio w bergen . koszt i tak będzie mniejszy i nie tracisz dnia w podróży .
ja dziś wyjeżdżam do PL jak jesteś zainteresowany stancją w bergen to decyduj sie .


Tak jestem zdecydowany na noclegi w Bergen. Reasumując to dwie noce 8/9 i 9/10 jeżeli moższ pomóc to chętnie czekam na kontakt.


podam ci numer tel . na priv ............zadzwoń dziś bo rano jadę do pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Jeśli chodzi o zwiedzanie Oslo to jeden dzień w zupełności wystarczy. Mimo tego że stolica to jednak rewelacji nie ma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok