Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kierowca kat C - Norwegia

Czytali temat:
2 Posty
TomaszKawczak
(TomaszKawczak)
Wiking
Witam forumowiczów. Mieszkam w Irlandii 7 lat chciałbym cos zmienić dlatego poszukuje pracy w Norwegi. Moze ktoś z was znajdzie chwile i podrzuci dobre rady tzn jak znaleść zakwaterowanie czym sie kierować, gdzie i w jakim sektorze poszukac pracy na początek. Posiadam prawo jazdy B.C kwalifikacje na kierowcę , wózki widłowe w języku Norweskim i w tym kierunku szukam pracy. Ale zdaje sobie sprawe ze lepiej nie czekać i szukać pracy gdzieś na kuchni przy produkcji czy na budowie zreszta tak zaczynałem w Irlandii. Dzięki za dobre rady pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
TomaszKawczak napisał:
Witam forumowiczów. Mieszkam w Irlandii 7 lat chciałbym cos zmienić dlatego poszukuje pracy w Norwegi. Moze ktoś z was znajdzie chwile i podrzuci dobre rady tzn jak znaleść zakwaterowanie czym sie kierować, gdzie i w jakim sektorze poszukac pracy na początek. Posiadam prawo jazdy B.C kwalifikacje na kierowcę , wózki widłowe w języku Norweskim i w tym kierunku szukam pracy. Ale zdaje sobie sprawe ze lepiej nie czekać i szukać pracy gdzieś na kuchni przy produkcji czy na budowie zreszta tak zaczynałem w Irlandii. Dzięki za dobre rady pozdrawiam.

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy w NO: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
2 Posty
TomaszKawczak
(TomaszKawczak)
Wiking
zaraz sprawdze stronkę dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
odpisalem ci na PW - powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok