Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

??? - Norwegia

15 Postów
aleksandrajoannanatalia
(aleksandrajoannanatalia)
Wiking
Szukam pracy Wie ktoś coś okolice Tonsberg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
aleksandrajoannanatalia napisał:
Szukam pracy Wie ktoś coś okolice Tonsberg

poszukaj w zakładce praca w Norwegii: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
15 Postów
aleksandrajoannanatalia
(aleksandrajoannanatalia)
Wiking
szukam cały czas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
tomso Zalewski
(tomso)
Wiking
Dlaczego ludzie chcac znalesc prace w norwegii opieraja sie o polakow?? to chore..wiemy jak jest z polakami i ich pomoca za granica..cos za cos,a inaczej nic...ja zawsze szukam prace w norweskich firmach i poprzez norweskie portale i wiesz co...to wg mnie jedyna sluszna droga. No chyba ze nie znasz ani troche angielskiego czy norwekiego-to nie masz po prostu wyjscia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
aleksandrajoannanatalia
(aleksandrajoannanatalia)
Wiking
Bo są ciekawi czy Polak Polakowi kiedyś pomoże
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
tomso napisał:
Dlaczego ludzie chcac znalesc prace w norwegii opieraja sie o polakow?? to chore..wiemy jak jest z polakami i ich pomoca za granica..cos za cos,a inaczej nic...ja zawsze szukam prace w norweskich firmach i poprzez norweskie portale i wiesz co...to wg mnie jedyna sluszna droga. No chyba ze nie znasz ani troche angielskiego czy norwekiego-to nie masz po prostu wyjscia.
A dlaczego nie mozna szukac pracy przez Polakow i norweskie portale? Jest bardzo ciezko znalezc kobiecie prace. Faceci maja znacznie prosciej. Ty tomso tez moglbys sie postarac a nie stac przy myjce w Tesli i sie zloscic ze ktos Cie podpiernicza. Zreszta nie dziwie sie bo prywatnie jestes pewno taki sam dupek jak na forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Kobinski
(marcino0211)
Wiking
dla wiedzy tych wszystkich sfrustrowanych i szydzacych z Polakow ze nie pomagaja rodakom : dupek , materialista , snob i idioci to zjawiska miedzy narodowe wiec nie przypisujcie ich tylko Polakom , idac takim tokiem rozumowania , mozna by powiedziec ze norwedzy to pedofile i mordercy a przeciez nie wszyscy ! dla zrozumienia zlozonego sposobu myslenia Polakow polecam ksiazke Romana Dmowskiego ,,mysli nowoczesnego Polaka ,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
marcino0211 napisał:
dla wiedzy tych wszystkich sfrustrowanych i szydzacych z Polakow ze nie pomagaja rodakom : dupek , materialista , snob i idioci to zjawiska miedzy narodowe wiec nie przypisujcie ich tylko Polakom , idac takim tokiem rozumowania , mozna by powiedziec ze norwedzy to pedofile i mordercy a przeciez nie wszyscy ! dla zrozumienia zlozonego sposobu myslenia Polakow polecam ksiazke Romana Dmowskiego ,,mysli nowoczesnego Polaka ,,
Przeczytam i pogadamy. A jaka jest mysl przewodnia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
kuba75
(kuba75)
Wiking
Chuck Norris napisał:
tomso napisał:
Dlaczego ludzie chcac znalesc prace w norwegii opieraja sie o polakow?? to chore..wiemy jak jest z polakami i ich pomoca za granica..cos za cos,a inaczej nic...ja zawsze szukam prace w norweskich firmach i poprzez norweskie portale i wiesz co...to wg mnie jedyna sluszna droga. No chyba ze nie znasz ani troche angielskiego czy norwekiego-to nie masz po prostu wyjscia.
A dlaczego nie mozna szukac pracy przez Polakow i norweskie portale? Jest bardzo ciezko znalezc kobiecie prace. Faceci maja znacznie prosciej. Ty tomso tez moglbys sie postarac a nie stac przy myjce w Tesli i sie zloscic ze ktos Cie podpiernicza. Zreszta nie dziwie sie bo prywatnie jestes pewno taki sam dupek jak na forum.


PRYWATNIE TO NA BANK JESZCZE WIĘKSZY..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok