Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zostan dawca szpiku dla Daniela - Norwegia

17 Postów

(EwelinaFijalkowska)
Wiking
Prosze o udostepnianie wydarzenia!!! Prosze i blagam zarejestrujcie sie jako dawca szpiku!! Zrobcie to dla Daniela. Dajcie mu szanse na zycie! Prosze....
www.facebook.com/events/1513098065386098/?ti=as
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(EwelinaFijalkowska)
Wiking
Prosze....pomozcie...chociaz udostepnijcie...dodajcie zdjecie...zrobcie cokolwiek

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(EwelinaFijalkowska)
Wiking
23 grudnia w Oslo o godz 10.00 spotykamy sie na stacji benzynowej na Ryen i razem jedziemy do Blodbanken zarejestrowac sie jako dawca szpiku... ja z kolezanka bedziemy autami wiec mozemy zabrac kogos ze soba...prosze pomozcie i przylaczcie sie do nas...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Gastro faza Food maniak
(GastroFazaFoodManiak)
Wiking
#fazujsienadobro ... naprawde warto pomagac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
EwelinaFijalkowska napisał:
23 grudnia w Oslo o godz 10.00 spotykamy sie na stacji benzynowej na Ryen i razem jedziemy do Blodbanken zarejestrowac sie jako dawca szpiku... ja z kolezanka bedziemy autami wiec mozemy zabrac kogos ze soba...prosze pomozcie i przylaczcie sie do nas...

spuściła widzę panienka z tonu...miło...można było od tego zacząć..
ja jestem w bazie DKMS-u od kilku lat,mam nadzieję że ta fundacja współpracuje z instytucjami w skandynawii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(EwelinaFijalkowska)
Wiking
Chlopie te posty w tym tonie sa wrzucane od tygodnia to po pierwsze...po drugie tamtem watek byl zamierzony i cel osiagniety...ponad 200 udostepnien...nie moja wina ze spoleczenstwo reaguje na flugi a nie na prosby. A ty byles jednym z nich ze swoim jadliwym jezorem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
EwelinaFijalkowska napisał:
Chlopie te posty w tym tonie sa wrzucane od tygodnia to po pierwsze...po drugie tamtem watek byl zamierzony i cel osiagniety...ponad 200 udostepnien...nie moja wina ze spoleczenstwo reaguje na flugi a nie na prosby. A ty byles jednym z nich ze swoim jadliwym jezorem

podbijając ci posta dodam że jeżeli obrażanie ludzi według ciebie jest zamierzonym celem to wiedz że karma powraca ...ale po uj mielać jęzorem ..chłopie hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(EwelinaFijalkowska)
Wiking
Wez wyluzuj czlowieku...nie moja wina ze wiekszosc rodakow wlasnie tak sie zachowala...to sie moze przytrafic kazdemu z was... i trafnie powiedziane...karma zawsze wraca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
Niestety Daniel przegrał walkę z chorobą.
tydzień temu .[*]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok