Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Bramki - Norwegia

10 Postów

(matys2031)
Wiking
Witam! dostaje ktos wezwanie do zaplaty za bramki na Polskie auto? Jezdze juz ok 3 lat i jeszcze nic nie dostalem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
Tak. A posiadasz czytnik autopsji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(matys2031)
Wiking
jakiej autopsji? chodzi ci o autopas? Jesli tak to nie mam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
kat ko
(dioniza01)
Nowicjusz
Jesli jeździsz na polskich numerach to raczej nie dostaniesz faktury.Sprzedadzą twoje zadłużenie firmie windykacyjnej a oni wyśla ci wszystko do zapłaty na adres w polsce. Szwagier tak miał i głowa go bolała jak dostał wezwanie do zapłaty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(matys2031)
Wiking
Tak bylo jak firma windykacyjna byla w angli. Teraz podobno juz jest zamknieta bo chyba pobierali kase nie zgodnie z prawem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
nie cierpie takich cwaniaczkow - oby ci dosrali z odsetkami i karami z grobej rury ....
3 lata polska szpachla i bez bramek - gratulacje * na nasz koszt !!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Beata 89ma
(Mychata1)
Wiking
Nieltorzy mają więcej szczęścia nóż rozumu niestety tutaj dziaduja a w Polsce udają bogoli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(matys2031)
Wiking
a tak w ogole to nie uciakam od platosci za przejazdy, tylko po prostu nie dostaje faktury!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
matys2031 napisał:
a tak w ogole to nie uciakam od platosci za przejazdy, tylko po prostu nie dostaje faktury!

Gdybys nie uciekal uczciwy kolego to dawno zamowilbys sobie czytnik i zalozyl na szybe tego auta ktore na Polskich blachach jezdzi w 100% na nasz koszt.
To owszem boli dupa jak uczciwie musisz zaplacic ca 3000 miesiecznie za bramki i 7000 oplaty rocznej za urzywanie drog za 2 auta bo 2 osoby pracuja + 100% wiecej za auto bo tak tu kosztuja + co 2 lata przeglad gdzie zawsze cos wyskoczy z 3 zerami + ubezpieczenie tez z 3 zerami i conajmniej `4-ka z przodu. Owszem boli dupa i wpieniaja mnie takie cwaniaczki ale nie martw sie jak cie wreszcie zlapia to zaplacisz jak to mowisz uczciwie oplaty za caly pobyt + kara ktora zapewne przekroczy wartosc tego auta. Do czasu przujacielu - wszystko jest do czasu ...
Nie musisz sie obrazac potraktuj to jako przejaw troski bo moze ci sie to nie oplacic - to ze oplata nie przyszla to nie znaczy ze nie przyjdzie a to ze cie nie zlapali to nie znaczy ze tak bedzie 5 czy 10 lat. Moze da ci to do myslenia i zamowisz sobie czytnik i kupisz tu auto a jak to wszystko zrozumiesz za pare lat ze ktos faktycznie moze ustrzegl cie przed kosztami to jeszcze mi podziekujesz.
PS - majac czytnik masz rabat na przejazdy wiec nie tlumacz mi ze uczciwie czekasz na fakture bo to sie po prostu nie oplaci )))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok