Są w Bergen jacyś chętni żeby morsować? Wchodzimy do wody w parku Nordnes, w nadchodzącą niedzielę. Potrzebny tylko ręcznik,czapka i buty na zmianę. Piszcie na priv.
9 Lat, 7 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pacowników ogólnobudowlanych, monterów gipsów i konstrukcji. Rozważymy także zatrudnienie pomocników z doświadczeniem. Szukamy pracowniów na stałe