Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

modem z telenor - Norwegia

Czytali temat:
bob norek XXX moja sprawa Thug Life Adrian Adrian Agnieszka Chojeta K MN marek zegarek Kasia K Wioletta Urbańska sylwia t. ********** Robson6 (1293 niezalogowanych)
8 Postów
Agnieszka Chojeta
(aGa3286)
Wiking
Hej czy ma ktoś pojecie , czy przy zmianie modemu wadliwego na nowy z telenora trzeba placić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty
Piotr Piotr
(pendzik9)
Stały Bywalec
A nie lepiej zapytać u źródła??? Dostaniesz pewna odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Adrian Adrian
(Adik)
Wiking
Nie nic nie płacisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
renata gustavsen
(ren1706)
Nowicjusz
jezeli modem byl wadliwy i usterka byla zgloszona do Telenor to powinni przyslac nowy a ten wadliwy odsylasz no i tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Agnieszka Chojeta
(aGa3286)
Wiking
Właśnie czekam na informacje od nich.. Sytuacja była taka, że 3 dni nie działał mi internet i zgłosiłam problem na drugi dzień po zgłoszeniu przyjechał pan i stwierdził że to wina modemu wiec zainstalował nowy a wczoraj otrzymałam rachunek na kwote 990kr ponieważ zamówiłam modem. Przy zawieraniu umowy z nimi zapłaciłam 489kr za pierwszy modem - możliwe, że rzeczywiście kupiłam na własność...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Adrian Adrian
(Adik)
Wiking
Ja miałem wadliwy zadzwoniłem powiedziałem że cos sie dzieje więc wysłali mi nowy podłonczyłem i chodzi do dziśaj stary tez mam niemusiałem odsyłać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Adrian Adrian
(Adik)
Wiking
Zapomniałem dopisać że nic niepłaciłem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok