Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Motocykl z PL do NO - Norwegia

2 Posty
Johny Crazy
(pan3er)
Wiking
Witam,

Na temat sprowadzenia motocykla z PL do NO bylo mowione wiele razy, ale dawno temu i z roznymi wersjami (mozna jezdzic, nie mozna, trzeba placic, nie trzeba itd) . Czy na dzien dzisiejszy cos sie pozmienialo, ktos sie orientuje jak sprawa wyglada ? Na motocyklu z PL blachami mozna jezdzic tylko rok a pozniej trzeba go przerejestrowac i oplacic clo tak ? Czy mozna to jakos objesc, oplaca sie ? W PL jest lepszy wybor i mlodsze roczniki niz tu w NO. Z gory dzieki za odp. pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Podłącze się do pytania. Tylko mnie interesuje moto, którego i tak nie będę rejestrował, bo będzie służyło do wściekania się po torze. Czy też będę musiał płacić haracz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Johny Crazy
(pan3er)
Wiking
Nikt, nic ?! :o
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty
Piotr Piotr
(pendzik9)
Stały Bywalec
Spidi a gdzie ty chcesz jeździć na torze???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
I cały plan w d.pe. właśnie doczytałem, że ten tor jest w Bergen ale w D . To sobie pojeździłem... Nic zobaczę na miejscu może znajdę jakiś wariatów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Piotrek zdjęcie z Poznania? Jaki najlepszy czas okrążenia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
ANDY A.
(ANDY1300)
Nowicjusz
kolega smiga Goldasem juz 4 lata,pare razy byl kontrolowany.No problem.Ale jezdzi normalnie,nie kozakuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty
Piotr Piotr
(pendzik9)
Stały Bywalec
Spidi jak tak chcesz wiedzieć to 1:48 najlepszy mój czas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok