Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Krotkie pytanko ! - Norwegia

Czytali temat:
Bogumila Jasinska Karol Pitek Paweł P Kasia K Josephvol.2 smith noregg andrzej32 Gabriel- amd (1050 niezalogowanych)
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
Czy w Norge jest publiczna sluzba zdrowia ? W Polsce idac do lekarza pierwszego kontaktu ...tutaj < fastlege > ... w Polsce nie place za wizyte , tutaj niestety kazda wizyta jest platna , a specjalista jest szczegolnie drogi .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
bogdanor1 napisał:
Czy w Norge jest publiczna sluzba zdrowia ? W Polsce idac do lekarza pierwszego kontaktu ...tutaj < fastlege > ... w Polsce nie place za wizyte , tutaj niestety kazda wizyta jest platna , a specjalista jest szczegolnie drogi . I bardzo dobrze, ze jest opłata wstępna tzw. udział własny.
Niestety, tylko do kwoty ~2 tys. nok, później już frikort.
Dlatego tutaj niema długich kolejek/ tłoku, wszystkich z chora główką i bolącym paluszkiem.
Każdy umawia się na konkretną godzinę i o tej godzinie jest przyjmowany / poślizg parę minut w tą lub tamtą godzinę/.
Niezgłoszenie telefoniczne, że się nie przyjdzie na umówioną godzinę, skutkuje karną opłatą nie zaliczaną do kwoty na frikort.
I do czego masz pretensję, że jest porządek.
Idź do prywatnego fastlege, to dopiero zobaczysz ile kosztuje wizyta i specjalista.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
Ja juz tutaj jestem dosc dlugo aby wiedziec to , dzieki za chec odpowiedzi . Doceniam to , ale otrzymalem zarzut ze stony mojej ex, ze jezeli nie stac mnie na bezplatnego lekarza i leczenie ... to nie musze chodzic prywatnie . Wiec caly myk polega na konkretnej odpowiedzi , a nie domyslach . Ja twierdze , ze nie ma publicznej sluzby zdrowia ... jak u nas w kraju , tutaj za kazda wizyte , nawet fastlege jest to platne . Za darmo nikt cie tutaj nie przyjmie , prawda ! Pozdrowka !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
bogdanor1 napisał:
Ja juz tutaj jestem dosc dlugo aby wiedziec to , dzieki za chec odpowiedzi . Doceniam to , ale otrzymalem zarzut ze stony mojej ex, ze jezeli nie stac mnie na bezplatnego lekarza i leczenie ... to nie musze chodzic prywatnie . Wiec caly myk polega na konkretnej odpowiedzi , a nie domyslach . Ja twierdze , ze nie ma publicznej sluzby zdrowia ... jak u nas w kraju , tutaj za kazda wizyte , nawet fastlege jest to platne . Za darmo nikt cie tutaj nie przyjmie , prawda ! Pozdrowka !
NIEPRAWDA, mylisz pojęcia i tyle w tym temacie.
Jak widzę to masz swoją rację i nikt ciebie nie przekona, że jest inaczej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
amd
(amd)
Wiking
bogdanor1 napisał:
Ja juz tutaj jestem dosc dlugo aby wiedziec to , dzieki za chec odpowiedzi . Doceniam to , ale otrzymalem zarzut ze stony mojej ex, ze jezeli nie stac mnie na bezplatnego lekarza i leczenie ... to nie musze chodzic prywatnie . Wiec caly myk polega na konkretnej odpowiedzi , a nie domyslach . Ja twierdze , ze nie ma publicznej sluzby zdrowia ... jak u nas w kraju , tutaj za kazda wizyte , nawet fastlege jest to platne . Za darmo nikt cie tutaj nie przyjmie , prawda ! Pozdrowka !
Swieta prawda dormowae leczenie to tylko alkocholicy ,narkomani i kryminalisci w wiezieniu maja .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok