Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
orlu napisał:


jakies pytania za KODowane lemingi

Smolenski lemingu ku Twojej spiskowej wiadomosci,kto byl odpowiedzialny za przymusowe ladowanie?L.Kaczynski jako glowa MON i prezydent
Kto mogl unowoczesnic narodowe srodki transportu?jego braciszek i on sam bedac u wladzy
Przy wysokiej wilgotnosci rzekome wybuchy na pokladzie bylyby slyszalne w Smolensku gdzie pozostala delegacja juz czekala,a tego nie bylo.
Katastrofa od samego poczatku byla latwa do wytlumaczenia bez zbednych teorii,znajac mentalnosc Kaczek.Bedac w Gruzji mimo niebezpieczenstwa Kaczka kazal pilotowi ladowac tam gdzie on chce.
Sprawa wygladala tak,zblizaly sie wrzesniowe wybory prezydenckie,w ktorych Kaczka tracil na leb i szyje za swoje mierne rzady poparcie,zaczynala sie kampania,trzeba bylo pokazac sie usilnie rodzinami arystokracji pochowanej w Katyniu by chociaz troche polepszyc slupek wyborczy,blysk fleszy i kamer juz czekal w Smolensku,pazernosc tego karla doprowadzila,ze wywarl nacisk na przymusowe ladowanie w Smolensku mimo iz zaloga otrzymala podpowiedz ladowania w Minsku,ale to bylby policzek dla Kaczki,ze Tusk zdarzyl na czas,a on nie zdarzy nawet wienca zlozyc.Cos trzeba dodac?Mysle,ze nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
orlu
(orlu)
Nowicjusz
A Kopaczowe przekopala meter ziemi w glab
a do dzis nie wiadomo kto jest w zaspawanych trumnach jakies cyborgi o 3 watrobach i 30 kiepach i 3 paczkach moskvoje +4 rekawiczki i jeden gumowiec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Byl zamach i chuj.
Teraz rzundzita to jedzta i naciskajta na zwrot wraku.
Zabijta tusk, bo to jego wina.
Monika E to osoba chora psychicznie - dosc pocztac jej manifesty.

A wy narodowce mylita dowod na brak zamachu z brakiem dowodu zamachu.
Wiem, ze nie zrozumieta - veritas odium parit.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
orlu
(orlu)
Nowicjusz
nie wiewmy jakie sa dowody , bo wszystkie dowody sa w Rosji, a POlscy POlitycy klamali
i to jest fakt niepodlegajacy dyskusji



Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
napisał:
nie wiewmy jakie sa dowody , bo wszystkie dowody sa w Rosji, a POlscy POlitycy klamali
i to jest fakt niepodlegajacy dyskusji





I z tej przeslanki o klamstwie wynika teza, ze byl zamach? Cysiek, pierdolnij sie w dekiel.
Jesli wciaz nie rozumiesz, ze Jarek rzadzi w mysl maksymy "divide et impera" na co dowodem jest dezawuacja swojego prezydenta i premiera to nasza dyskusja jest jalowa.
Chodzi jedynie o wladze. To nie jarkowy wymysl - robili to juz grecy, rzymscy cesarze, Aleksander wielki, Saladyn, cesarze niemieccy, papieze...itp.

Tylko koni zal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
Wymień raczej określenia, których użyłeś wobec mnie, a które są o jednoznacznie negatywnej konotacji. Uprawiasz nie oświeconą krytykę, jak zapewne masz w mniemaniu, ale zabarwione negatywnymi emocjami krytykanctwo – czyli próbę przekonania, że ta druga strona (w tym wypadku ja) jest zła. W tym wypadku nie wychodzisz poza schemat „oburzonego jaśnie pana polaczkowatego polaczka z bólem pupy”.No do bólu przewidywalne, schematyczne, egzaltowane reakcje oburzenia i ukrycie sączonej kpiny. Bo wiesz, na kpinę otwartą często odwagi brakuje.. Prawda? Prawda, i ja i Ty to wiemy..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
cysiek4 napisał:
Wymień raczej określenia, których użyłeś wobec mnie, a które są o jednoznacznie negatywnej konotacji. Uprawiasz nie oświeconą krytykę, jak zapewne masz w mniemaniu, ale zabarwione negatywnymi emocjami krytykanctwo – czyli próbę przekonania, że ta druga strona (w tym wypadku ja) jest zła. W tym wypadku nie wychodzisz poza schemat „oburzonego jaśnie pana polaczkowatego polaczka z bólem pupy”.No do bólu przewidywalne, schematyczne, egzaltowane reakcje oburzenia i ukrycie sączonej kpiny. Bo wiesz, na kpinę otwartą często odwagi brakuje.. Prawda? Prawda, i ja i Ty to wiemy..

U was prawicowych lbow plagiatowanie to chyba jakies obciazenie genetyczne. Jeden Sumlinski kopiuje autorow kryminalow a duren cysiek grzebie w necie byc sensowniej wypasc.
Nie masz nawet na tyle zdolnosci by colkolwiek poprzerabiac gamoniu.
Zasada jest taka - jesli w twoim poscie wystepuje zdanie podrzednie zlozone i nie zawiera ono bledow ortograficznych to z duzym prawdopodobienstwem mozna przyjac, ze jest ono skopiowane z netu. Juz ci to ze 3 razy udowodnilem. Cysiek..ja to nie ksiezyc, a ty nie masz motyki...chyba.

A tu dowod. fraza wrzucona w neta. Pierwszy link.

www.google.no/search?q=Uprawiasz+nie+o%C...=chrome&ie=UTF-8

Pedz heleniarzu i wchodz na cokoly, bo to nie miejsce dla ignorantow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok