Witam chciałbym zapytać czy jedzie ktoś do Katowic ewentualnie inne miasta w Polsce 23/03 lub 24/03 z oslo???
10 Lat, 3 Miesięcy temu
1 NOK
Dokument S1 Pracujesz w Norwegii i chcesz objąć siebie i swoją rodzinę ubezpieczeniem zdrowotnym w Polsce? Dokument S1 upoważnia osobę pracującą w Norwegii oraz jej rodzinę w Polsce do bezpłatnego leczenia w kraju macierzystym. Abyś mógł razem z rodziną bezpłatnie korzystać z usług medycznych w Polsce musisz zadbać o ubezpieczenie, które Wam to umożliwi. W tym celu musisz złożyć dokument S1. Kto powinien złożyć dokument ...