Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Tatus - Norwegia

Czytali temat:
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Pamietacie moze, na jaka kare skazano bibliotekarke za pewien wpis?

lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,188224...a-za-ksenofobie.html



Wyborcza.pl lublin.wyborcza.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
pck
(pck)
Początkujący






i co na to ta suka greabarczyk z hejt stop
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Stop hejtowi,nienawisci,nietolerancji,ksenofobi,antysemityzmowi,faszyzmowi,kaczyzmowi,pisizmowi,
...zmowi albo i ....niezmowi,... itd,itp - MY NAROD - STOP

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Andrzej Oland
(oland)
Wiking
Wróg Publiczny Nr 1 to ja...

„Tolerancja” jest dziś najbardziej nadużywanym słowem. Ja, biały facet muszę dziś tolerować wszystko: kapusiów, gejów, lesbijki, feministki, Żydów, Muzułmanów, Cyganów i Murzynów. Jeśli tylko powiem, że homoseksualizm jest obrzydliwy, gender chore, Żydzi ciągną profity ze swojej historii, a do tego nie chcę meczetu w moim mieście ani koczowiska Cyganów, to zaraz zostaje homofobem, antysemitą, islamofobem i ogólnie ziejącym nienawiścią nazistą. Bo JA muszę znosić wszystko: Fałszywych Przyjaciół , Roszczeniowych Muzułmanów, uciążliwych Cyganów i Żydów, dla których to Polska, a nie hitlerowskie Niemcy jest winna zbrodni ludobójstwa w „polskich obozach śmierci”. Do tego wszystkie seksualne homo-trans-gendero „nowości”.

Ja – biały, heteroseksualny facet, ceniący sobie tradycję i rodzinę, nazywający rzeczy po imieniu, który nie chce w swoim kraju islamskiego potopu

WRÓG PUBLICZNY nr 1
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
pck
(pck)
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
oland napisał:
Ja, biały facet
first things first
ustalmy najpierw kto ty jesteś
biały facet, czy Polak
....
Polack (niem. Pollack, Polacke) – pejoratywne i obraźliwe określenie w stosunku do Polaków używane na zachodzie Europy i w USA.
Określenie Polack stosowane jest jako pejoratywna i pogardliwa nazwa nadawana Polakom.
W amerykańskim angielskim stosuje się "Polack", po niemiecku używa się określenia "Polacke" lub "Pollack", w języku niderlandzkim określenie to brzmi natomiast "Polak".
pl.wikipedia.org/wiki/Polack
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
pck
(pck)
Początkujący
jasta102 napisał:
oland napisał:
Ja, biały facet
first things first
ustalmy najpierw kto ty jesteś
biały facet, czy Polak
....
Polack (niem. Pollack, Polacke) – pejoratywne i obraźliwe określenie w stosunku do Polaków używane na zachodzie Europy i w USA.
Określenie Polack stosowane jest jako pejoratywna i pogardliwa nazwa nadawana Polakom.
W amerykańskim angielskim stosuje się \"Polack\", po niemiecku używa się określenia \"Polacke\" lub \"Pollack\", w języku niderlandzkim określenie to brzmi natomiast \"Polak\".
pl.wikipedia.org/wiki/Polack


jak mozna wierzyc komus kogo zlapalo sie wielokrotnie na klamstwie
prawda jasta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
najpierw gazeciarzu opanuj definicję prawdy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok