Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

mojanorwegia.pl reklamuje nielegalne interesy!!! - Norwegia

Czytali temat:
(2210 niezalogowanych)
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
www.mojanorwegia.pl/zycie_w_norwegii/pir...dal_funkcjonuja.html

To jest po prostu nic innego jak reklamowanie nielegalnego interesu! Opisuja dokladnie co i jak zrobic aby skontaktowac sie z oszustami!

Nie wiem czy zdaja sobie sprawe z tego, ze ten portal czasami czytaja rowniez polacy ktorzy mieszkaja tutaj od ponad np. 20 lat i maja wspolmalzonkow norwegow, wywolal to u nie jednego (rowniez norwega) nie male oburzenie i wiem, ze sa tacy, ktorzy nie maja zamiaru zostawic sprawy, a ja z przykroscia musze powiedziec: i slusznie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Jaka redakcja, taki artykuł. Hardi, nie oczekuj ze stolarz po zawodówce bedzie pisał jak żurnalista po studiach Chodzi tu w dużej mierze o mentalność...choć wydaje mi sie, iż artukuł ( o matko - wpis raczej haha) mial byc rodzajem sarkazmu, tyle ze nie udalo sie ZNÓW. Tak jak reportaże MNTv... coż , mozna nie zwreacac uwagi na symbole narodowe, mozna dawac przykłąd jak nie traktowac dzieci, ale za to brońmy przestepców. I nie bójmy sie głosno o tym napisac, własciciele tych busów to przestepcy, oszuści,bezczelni na dodatek.
Dałąbym im "dodatniego oklaska", ale nie wiem jaki mają nick, ten sam co kiedys??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
W Polskiej telewizji publicznej w wiadomościach kiedyś nie tak dawno można było zobaczyć reportaż jak to nasi naukowcy domowym sposobem potrafili oszukać czip karty kredytowej aby akceptowała dowolny kod pin. Jakoś mnie to wszystko nie dziwi. Norwegów powinno zaskoczyć że to ich gazeta i dziennikarze pierwsi rozreklamowali busiarzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Bo ostatnimi czasy niemal każdy "tworzy" i oczekuje pochwały, a prosi o nią zza parawanu " sugestii i uwag". Ale jak napiszesz prawde, to inni zaraz cie zakrzyczą, ze warunki nie takie,ze zmeczenie, a ze przeciez nic takiego sie nie stało bla bla bla... Z takim podejsciem konczy sie własnei jak na załączonym obrazku, ludzie tracą widocznośc, cienka linia znika i juz nie wiadomo co wypada, a czego nie, co jest dobre, a co złe.
"śpiewać każdy moze, troche lepiej lub troche gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi" - wydaje mi się, ze słowa tej piosenki sa przez niektorych brane zbyt dosłownie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Założyciel MN
porostu mam niezły ubaw jak czytam masze sugestie i wnioski
Zgłoś wpis
1 Post

(Grzes203)
Założyciel MN
Bardzo nam miło że mogliśmy Cię rozweselić
Mam nadzieję że taka forma współpracy będzie trwać nadal.
Wy zrobicie coś głupiego, my skrytykujemy a potem razem się pośmiejemy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Założyciel MN
i jest wesoło...
Zgłoś wpis
1 Post

(Hilton)
Założyciel MN
piekny napisał:
porostu mam niezły ubaw jak czytam masze sugestie i wnioski

To oznacza, ze bardzo powaznie podchodzisz do tego co robisz Niestety, pewna grupa ludzi jest tak hermetyczna ze trudno do nich dotrzec i wytłumaczyc, ze cos jest nie tak. Ciesze sie, ze jest wesoło. Ja tez mam ubaw czytając reakcje administracji na sugestie i uwagi.
"ale w koło jest wesoło, człowiek w pracy małpa w zoo, (...)"
Pewna pani , pseudo piosenkarka, wypowiedziala takie słowa, kultowe juz - "JESTEŚCIE ZAJEBIŚCI"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Hardi napisał:
www.mojanorwegia.pl/zycie_w_norwegii/pir...dal_funkcjonuja.html

To jest po prostu nic innego jak reklamowanie nielegalnego interesu! Opisuja dokladnie co i jak zrobic aby skontaktowac sie z oszustami!

Nie wiem czy zdaja sobie sprawe z tego, ze ten portal czasami czytaja rowniez polacy ktorzy mieszkaja tutaj od ponad np. 20 lat i maja wspolmalzonkow norwegow, wywolal to u nie jednego (rowniez norwega) nie male oburzenie i wiem, ze sa tacy, ktorzy nie maja zamiaru zostawic sprawy, a ja z przykroscia musze powiedziec: i slusznie!


Na co czekasz...??... Zaloz konkurencje Rozbuduj oferte... HardiTVonBoard ... w dwie godzinki mozna przeprac niejednego mozga, ktory wlasnie zderzyl sie z nowa rzeczywistoscia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Założyciel MN
Wezta sie do roboty obiboki,a nie od bladego switu forum Wam w glowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok