Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

ZORZA POLARNA - Norwegia

4 Posty
danka.sz
(danka.sz)
Wiking
Witam! Mam pilne pytanie myślimy z mężem o wybraniu się do Norwegii żeby zobaczyć zorzę. W okresie +- 20-28 grudnia. Czy ktoś mógłby mi udzielić odpowiedzi... porady... czy w tym roku w tym okresie mamy jakiekolwiek szanse na spełnienie marzenia? może ktos mieszka w okolicach Tromso (tam ponoć jest dobre miejsce na polowanie na zorzę) i mógłby doradzić.... Czy jest to często spotykane zjawisko? czy kilka dni starczy aby ją "upolować" ? w ty okresie ma być pełnia księżyca a to ponoć niedobrze. Jest mnóstwo informacji w necie ale chciałabym się dowiedzieć od kogos kto ma to na co dzień. Od nas to ok. 3000 km.... więc nie chcemy jechać bez sprawdzenie informacji. Z góry dziękuje za odpowedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
176 Postów
Greg Greg
(Greg1979)
Stały Bywalec
polecam aplikacje na smartphona ktora pokazuje gdzie i kiedy mozna zorze uchwycic... Czym bardziej na polnoc tym wieksze prawdopodobienstwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
danka.sz
(danka.sz)
Wiking
aplikacje mam... ale chodziło mi raczej o rade "naocznego świadka"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
176 Postów
Greg Greg
(Greg1979)
Stały Bywalec
Naoczny swiadek mowi, ze gdy aplikacja powie ze szanse sa bardzo wysokie to znaczy ze macie 50% szans ze zobaczycie Zorze.... Na polnocy Zorza czesciej sie pojawia niz na pludniu, wiec jesli nie chcecie czekac dwa tygodnie to uderzajcie do Tromso. Pierwsza Zorze wam zaslonia chmury to za 3 dni kolejna szansa. Itd... Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
176 Postów
Greg Greg
(Greg1979)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Adrianos83 Adrian
(Adrianos83)
Wiking
Hej! Mieszkam jeszcze wyżej Trømso a dokładnie w Øksfjord, jestem tu od początku listopada i zorze widać praktycznie każdego dnia, pod warunkiem, że jest w miarę czyste niebo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
danka.sz
(danka.sz)
Wiking
przykro mi ze tak myślisz..... nie wszyscy polacy to naciągacze. nie odzywałam się bo mam dużo pracy ... praca zawodowa plus jeszcze wyjazd.... nie potrzebuje łaski .... pracuje wiec stać mnie na hotel jedzenie paliwo.... i spełnianie marzeń...... widze ze nawyków i sposobu myśenia niektórych polaków nawet "cywilizacja" nie zmieni..... życze powodzenia ..... w szukaniu własnej inetligencji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
danka.sz
(danka.sz)
Wiking
dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok