Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jaroslaw Kaczynski- wzor do nasladowania!!! - Norwegia

429 Postów
Monika Engan
(mepsycholog)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Siedem cudów braci Kaczyńskich, poczytajcie:

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce

3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.

5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy.

7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
Siedem cudów braci Kaczyńskich, poczytajcie:

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce

3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.

5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy.

7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

JASTA! Jeżli chcesz żeby ktoś czytał to PO PIERWSZE napisz o sobie o swoich rodzicach, rodzinie. Tak opisz jak opisujesz innych. ZRÓB TO!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
czy ja się zabieram za rządzenie kimś, albo czymś
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
czy ja się zabieram za rządzenie kimś, albo czymś

JASTA! OCENIASZ KOGOŚ, OSĄDZASZ, OSKARŻASZ(!) W ZWIĄZKU Z TYM BYŁA I JEST, NAPISZ O SOBIE, TWOICH RODZICACH, RODZINIE KIM BYLIŚCIE, KIM JESTEŚCIE.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
born napisał:
jasta102 napisał:
czy ja się zabieram za rządzenie kimś, albo czymś

JASTA! OCENIASZ KOGOŚ, OSĄDZASZ, OSKARŻASZ(!) W ZWIĄZKU Z TYM BYŁA I JEST, NAPISZ O SOBIE, TWOICH RODZICACH, RODZINIE KIM BYLIŚCIE, KIM JESTEŚCIE.

Polaku
ja zadałem pytanie o kilka bardzo poważnych cudów jakie dotknęły Pana Prezydenta i Pana Premiera Pomrocznej
jeszcze nikt z was wasza mać nie spróbował nawet obalić z jednego cudu
co cię kurwo polska obchodzi historia jakiegoś ukraińskiego żyda koniobijcy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
cud numer osiem ode mnie
jakim sposobem doktorowie profesorowie Kaczyńscy nie znając nawet komunikatywnie żadnego języka obcego doszli do swoich stopni i tytułów za reżimu komunistycznego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
born napisał:
jasta102 napisał:
czy ja się zabieram za rządzenie kimś, albo czymś

JASTA! OCENIASZ KOGOŚ, OSĄDZASZ, OSKARŻASZ(!) W ZWIĄZKU Z TYM BYŁA I JEST, NAPISZ O SOBIE, TWOICH RODZICACH, RODZINIE KIM BYLIŚCIE, KIM JESTEŚCIE.

Polaku
ja zadałem pytanie o kilka bardzo poważnych cudów jakie dotknęły Pana Prezydenta i Pana Premiera Pomrocznej
jeszcze nikt z was wasza mać nie spróbował nawet obalić z jednego cudu
co cię kurwo polska obchodzi historia jakiegoś ukraińskiego żyda koniobijcy

JASTA! JA JESTEM POLAKIEM PRZEZ DUŻE "P". NATOMIAT TU CHODZI O PORÓWNANIE. TY vs CI KTÓRYCH OCENIASZ.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
szary obywatel ma prawo znać historię osobistą swoich przywódców
nawet to z kim śpią
skąd pochodzą i jakiego są wyznania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
szary obywatel ma prawo znać historię osobistą swoich przywódców
nawet to z kim śpią
skąd pochodzą i jakiego są wyznania

JAK CHCESZ ŻEBY KTOŚ MYŚLAŁ O TOBIE TAK MYŚL O KIMŚ, JAK CHCESZ ŻEBY KTOŚ POSTĘPOWAŁ Z TOBĄ TAK I TY POSTĘPUJ Z KIMŚ(!) I JAK TERAZ WYGLĄDA PORÓWNANIE TWOJE I TWOJEJ RODZINYBWZGLĘDEM KACZYŃSKICH?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok