Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

143 Posty

(wirek)
Stały Bywalec
NataliNatalia napisał:
Hej mam pytanie poniewaz Tui robi mi problem bo nie mam paszportu a lecę do hiszpani ( w polskiej abasadzie. Mówią ze jako obywatel polski mogę lecieć na dowód ) czy ktoś miał taki problem ?

Od 1.05. 2004 zapewne nikt.

Wyslij gamoniom.
www.consilium.europa.eu/prado/en/prado-d...nts/pol/b/index.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Do Kijowa to najlepiej z Piłsudski Tour
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Natali Natalia
(NataliNatalia)
Wiking
Dzięki bardzo za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kunuk
(kunuk)
Wiking
a co sądzicie o tripsta? czy mozna tam bezpiecznie dokonac zakupów? nie korzystałam, ale ceny sprawiaja ze az chce sie kupic wycieczke.. tylko te informacje sprzeczne.. gdzie wejde do pisza zupelnie co innego ... czy ktos pomoze mi zweryfikowac informacje z tego artykulu: notespodrozny.pl/tripsta-pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Beatka565
(Beatka565)
Wiking
Ja jednak wolę oddać sprawy w ręce biura podróży. Ostatnio podróżuje z biurem New Poland i bardzo sobie chwalę. Mają ciekawe promocje i bardzo dobrze zorganizowane wycieczki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Może ktos był w Meksyku? NIe ukrywam, ze marzy mi się włąsnie Meksyk ale zastanawiam sie obecnie jak zaplanowac sobie taką wycieczkę.
Czy planować podróż samodzielnie czy moze jednak z biurem podróży? Do tej pory latałam sama ale jedynie w krajach europejskich, a Meksyk jest tak daleko....
Może ktoś był w tych rejonach i napisze jak było?
www.relaksmisja.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Brałam pod uwagę wypad do Meksyku - również z uwagi na to, ze nie ma tam obecnie obostrzeń oraz można wjechać bez żadnego problemu. Nie udało się jednak w tym roku, ale może w przyszłym?
Od siebie polecam biuro podróży M Canoe:
www.m-canoe.pl/

Szczególnie jesli lubicie aktywne spędzanie wolnego czasu. Biuro organizuje kajaki i rafting w górach za granicą ( na przykład w Alpach).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Brzoza123
(Brzoza123)
Wiking
Co
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok