Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jakie najlepsze biuro podrozy?? - Norwegia

17 Postów
aleksandra bojko
(abojko)
Wiking
Witam, proszę, jeżeli możecie podzielcie się informacjami jakie biuro podróży w Norwegii jest najlepsze. Pozdrawiam i z góry dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
128 Postów
Ola Kowalczyk
(ola22312)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów

(Margaret1975)
Stały Bywalec
Ja korzystalam z ving oraz apollo.

Ale zajrzyj na tyrkiareiser.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
Nie mam powodu do narzekań na www.startour.no/ .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty
pol pot
(polpot)
Początkujący
Ty naprawde tak wygladasz ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
SENTEX napisał:
kozystalem z apollo dwa razy i niestety wiele blednych informacji byl a po powrocie nawet nie uslyszalem pocaluj mnie w dupe od nich (hotel 4 gwaizdkowy z alem na teneryfie) ,,,,,,co do startour to inaczej Tui duzo lepszy kontakt i obsluga.............co do lotow z polski wyleczylem sie z nich z Polskim biurem ludzie prawie zawsze traktowani sa jak smieci

4 gwiazdki to praktycznie zawsze jest cos do dupy, trzeba naprade przewertowac net zeby dobry trafic lub miec w dupie takie sprawy I cieszyc sie wyjazdem.
bierzesz 5 gwiazdek jak chcesz miec spokoj, choc I to nie zawsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
Jak chcesz gdzies daleko, to olej te firmy i bookuj sam. Z 8 lat temu trafilem na ich stronke i zaczalem jezdzic jak oni. Duza oszczednosc i luz. I masz w dupie "smiesznych rezydentow"

www.tropikey.com/wdaleko.htm

Ups - zapomnialem, ze do takich podrozy trza znac jezyki. Wiec duza ilosc forumowiczow musi latac z Itaka ;(

Ktos kiedys powiedzial, ze „Analfabeta przyszłości będzie mówił jednym językiem”. To sie wlasnie dzieje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Z norweskich biur podróży jeszcze nie korzystałam, ale warte uwagi jest to polskie biuro: aviatourtravel.pl/kontakt/. Byłam z nimi w zeszłym roku w Chorwacji. Wszystko było zgodnie z opisem. A cena też była w porządku, więc myślę, że są warci polecenia. Może nie było żadnych fajerwerków, no, ale ich nie oczekiwałam, chciałam po prostu wypocząć i trochę pozwiedzać i mi się udało.
Nikt mnie nie próbował oszukać, rezydent był miły i pomocny, a hotel taki, jak w folderze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Heksagon
(Heksagon)
Wiking
Mnie najbardziej podobają się wycieczki organizowane przez Newpoland.pl i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Raz wycieczka została trochę przełożona, ale to akurat nie z ich winy. Warto wspomnieć, że mają w ofercie wyjazdy na zamówienie, dla firm, podróże ślubne itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Natali Natalia
(NataliNatalia)
Wiking
Hej mam pytanie poniewaz Tui robi mi problem bo nie mam paszportu a lecę do hiszpani ( w polskiej abasadzie. Mówią ze jako obywatel polski mogę lecieć na dowód ) czy ktoś miał taki problem ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok