Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Advokat - Norwegia

6 Postów
ELISABETH1
(ELISABETH1)
Wiking
Mieszkam w Hamar, potrzebuje pomocy. Jesem w trakcie rozwodu i potrzebuje bardzo dobrego adwokata albo bede mieszkala na ulicy. prosze o pomoc1!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a myślisz, że adwokat to nie ma kobiety w domu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
ELISABETH1
(ELISABETH1)
Wiking
Mysle,ze adwokat ma kobiete w domu ale nie zawsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
teraz sa cieple noce wiec wystarczy sam karton
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
ELISABETH1 napisał:
Mieszkam w Hamar, potrzebuje pomocy. Jesem w trakcie rozwodu i potrzebuje bardzo dobrego adwokata albo bede mieszkala na ulicy. prosze o pomoc1!!!
PRZYJEDŹ DO MNIE! PRZEŚLIJ SWOJE DANE NA MÓJ E-MAIL!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
ELISABETH1
(ELISABETH1)
Wiking
Nie smiej sie bo to moze spotkac takze ciebie....................
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
no kobieta rzadna wszystkich pieniedzy meza gdzie jedynym przyczynieniem byl wieczorny obiad...fakt straszna rzecz ktora kazdego moze spotkac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
ELISABETH1 napisał:
Nie smiej sie bo to moze spotkac takze ciebie....................
JA SIĘ NIE ŚMIEJĘ, JA JESTEM PO ROZWODZIE.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Jak sobie tak czytam, to mysle: baby to glupie sucze ktore nic nie robia tylko w domu na dupie siedza cale dnie i wyczekuja na swoich Wspanialych Panow Mezow.
I tak sobie dalej mysle, ze gdybym mial corke ktora tak dalece upadla by na glowe, zeby sie z polskim robotnikiem budowlanym zadawac, to jak Bog na niebie, wolal bym juz, zeby zostala lesbijka... NAPRAWDE...

Sorry Panowie, ale z tego watku to WASZ wizerunek jakis taki dosc plebejski a skrajnie prymitywny sie jawi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
WujekJanek napisał:
Jak sobie tak czytam, to mysle: baby to glupie sucze ktore nic nie robia tylko w domu na dupie siedza cale dnie i wyczekuja na swoich Wspanialych Panow Mezow.
I tak sobie dalej mysle, ze gdybym mial corke ktora tak dalece upadla by na glowe, zeby sie z polskim robotnikiem budowlanym zadawac, to jak Bog na niebie, wolal bym juz, zeby zostala lesbijka... NAPRAWDE...

Sorry Panowie, ale z tego watku to WASZ wizerunek jakis taki dosc plebejski a skrajnie
prymitywny sie jawi...

PRZYKRO ŻE TWÓJ ORIENT SEXUALNY NIE POZWALA NA TO BYŚ MIAŁ DZIECI. TE ŻALE TO KIERUJ DO MAMUSI I TATUSIA,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok