Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

71 Postów
fistaszek0524 Puke
(fistaszek0524)
Początkujący
"Panie dumny" w jakim celu Pan wrzuca tutaj te filmiki?? Dwoje ludzi chce się wybrać na Woodstock i zadaje proste pytanie czy ktoś do nich dołączy z Oslo lub okolic, więc daj Pan spokój i chociaż tym razem Pan odpuść. Wie Pan co to wolność?? Wydaje mi się, że jako prawicowiec (???) powinien Pan wiedzieć ale rozumiem, że jako "polokatolo" prawicowiec ni .uja nic Pan nie czaisz. Mnie osobiście już wyjazd na Woodstock nie grzeje, za stary i za dużo ludzi ale polecam bo fajny klimat i zabawa - nigdy nie byłem w Lednicy na spotkaniu młodych ale wydaje mi się, że gdybym tam pojechał ze ślepym nastawieniem wytropienia afery o ćpaniu, chlaniu itp. to daję sobie rękę uciąć, że takie same przypadki jak na Woodstock bym znalazł ale po co?? Polecam podejść do lustra i wyrecytować "Odę do młodości" jeśli Pan ją pamięta, jeśli w ogóle pamięta lub zna - pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(Olaf777)
Początkujący
Sprostowanie - nie szukamy osob do wspolnej podrozy . Mamy juz Swoja Stara Ekipe z ktora sie logujemy na polu namiotowym . W wolniejszym czasie fajnie byloby sie spotkac szalonych rodakow z Oslo .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok