Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
napisał:
Haha, lubię wypowiedzi, które pachną troszkę ironią.
A tak juz poważnie, to po prostu zle odebrałeś mój pierwszy wpis.
Komuś moze sie wydawać, ze porwanie sie na dużych klientów takich jak przedszkola czy szkoły z jednym mopem i ścierką to wspaniały pomysł. Niestety. W taki sposób mozna sobie sprzątać domki prywatne.
Natomiast porównywanie sie do drugiej osoby, do jej osiągnieć, wykształcenia i doświadczenia nie ma sensu. Jeżeli juz ktoś chce sie porównywać, to niech sie porównuje do siebie samego z przed lat (sprzed??) na przykład i wtedy zobaczy co osiagnął.
Miłego dnia


Dobrze odebralem twoj pierwszy post i caly czas pisze o jednym: o ludziach stawiajacych sie wyzej od innych (ktorzy jak to piszesz chcieli by porywac sie na tak potezne przedsiewziecia jak... sprzatanie przedszkola). Nie mam pojecie co Ty w zyciu osiagnelas, ale zakladanie z gory ze dziewczyna ktora zalozyla ten watek "z jednym mopem nie podola". i to jest wlasnie AGOGANCJA ktora epatuje twoj post.

AGOGANCJA powtarzam, nie agresja, o ktorej piszesz, ze Cie o nia oskazam. Agresja i arogancja to nie sa synonimy, byc moze jednak jestes w Norwegii tak dlugo, ze utracilas bieglosc w poslugiwaniu sie jezykiem ojczystym...

Ciewym przykladem moze byc tez twoje twierdzenie o mojej znikomej wiedzy w zakresie branzy sprzatajacej. Ciekawe dla tego, ze ani jednym slowem nie odnioslem sie do zagadnienia tej branzy... Mozna wiec wysunac wniosek, iz dowodem na moja znikoma wiedze w branzy renhold jest fakt iz w jakiejs kwestii nie zgadzam sie z Toba...
Jesli skrytykujesz fryzure Alberta Einsteina, nie dowodzi to przeciez iz podwazasz teorie wzglednosci.

To tak w kwestii arogancjii...

W kwestii egzaltacji... Gwaltowne reakcje i obsesyjne bronienie swojego stanowiska, ciagle podkreslanie kim ja jestem i co ja osiagnelam z dbaloscia o to, aby nikt tego nie przeoczyl... Pani Hilton, z osiagnieciami jest jak z pieniedzmi. Dzentelmeni nie rozmawiaja o pieniadzach, bo nie musza: oni je po prostu maja... I maja ich na tyle duzo, ze nie przywiazuja do nich wagi, a ju na pewno nie podkreslaja tego faktu.

PODSUMOWUJAC: do... tak, do EGZALTACJI doprowadzaja mnie osoby ktore traktuja innych z gory tylko dla tego, ze w danym akurat momencie sa spolecznie czy ekonomicznie nieco wyzej. Nie nawidze tego typu PGRowskiej mentalnosci typowej dla osob z tak zwanego awansu spoleczno-ekonomicznego w pierwszym pokoleniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1245 Postów
arek renegade
(renegade)
Maniak
piękna riposta.. gratuluje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Zrobiles analizę na zlecenie? Ze tez ludzie nie maja własnego życia, tylko zajmują sie zaczepianiem i udawaniem erudytów.
Az sie odechciewa odpisywać na pytania, bo zaraz znajdzie sie filozof i oskarży o arogancję, będzie chwytał za słówka i szukał dziury w całym.
Odpisz dziewczynie na jej pytania, doradź , a nie cwaniakuj z "tłumaczeniem" komuś tam co oznacza dane słowo. Kogo obchodzi w jakim celu zbierasz przykłady wypowiedzi, komu je pokażesz lub jak wykorzystasz ?
Nie masz nic do powiedzenia w temacie, to nie trolluj. Bo jak na razie, to zrobiły sie jyz chyba za trzy strony, a na pytania Moniki odpowiedział bumel i ja. Dziwne, ze do niego sie nie przyczepiłeś.
W innych wątkach/tematach nie jesteś taki mądry.
Facet zapytał o ewentualny zasiłek, został zwyzywany od kurw, leciały chuje, wypierdalania itp i tam jakoś nie zauważyłeś arogancji i chamstwa lejącego sie hektolitrami.
Cóż, tak to jest widocznie, ze przemądrzali dyslektycy widzą to, co chcą widzieć i rozumieją to, co chcą zrozumieć i podniecają sie atakowaniem kobiet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
o to juz trzeci damski bokser na forum chyba za dlugo przebywal w towarzystwie Jasty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok