Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Proff Transport? - Norwegia

35 Postów
Robek 10
(Robek10)
Nowicjusz
Witam. Czy ktoś kontaktował się z firmą Proff Transport w sprawie pracy jako kierowca? Po wysłaniu e-mail dostałem info że taki adres nie istnieje. Czy to jakaś ściema czy co innego? Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Robek10 napisał:
Witam. Czy ktoś kontaktował się z firmą Proff Transport w sprawie pracy jako kierowca? Po wysłaniu e-mail dostałem info że taki adres nie istnieje. Czy to jakaś ściema czy co innego? Pozdrawiam.kiedys z czystej ciekawosci byłem w tej firmie. Po wstepnej rozmowie stwierdziłem ze cwaniaczki a praca za psie pieniądze. No ale to było kilka lat temu wiec moglo sie cos zmienic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 236  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Robek10 napisał:
Czy to jakaś ściema czy co innego? Pozdrawiam.
Żadna ściema, tylko legalna firma.

www.profftransport.no/

Widocznie, źle zapisałeś maila i tyle.
Też tam startowałem, jednak z opłakanym skutkiem.
Wymagania jak dla kosmonauty, a stawka jak dla norweskiego żebraka.
Niemniej można startować, jak ktoś lubi być tylko białym niewolnikiem, za żebraczą stawkę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lucjan Palikot
(panlucek)
Wiking
Powiem krótko, zwięźle i na temat: dla Pańskiego dobra i zdrowia niech Pan tam nie idzie. To prawda, że to banda cwaniaków. Nie dość, że pracujesz za stawkę mniejszą niż byle jaki ciapak to jeszcze traktują Cie jak szmate.. A za kółkiem spędzasz często i ponad 24h..

Szczerze nie polecam, były pracownik.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok