Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

zasieg Nissan Leaf - Norwegia

4 Posty
sundayen M
(sundayen)
Wiking
Witam,
Chcialbym podpytac posiadaczy Nissana Leaf'a jezeli tacy sa na forum.
Ile kilometrow w zimie przy temperaturze zewnetrznej 5st. C udaje sie wam przejechac.
W odpowiedzi prosze podac rocznik auta (model z pompa ciepla lub bez) i sposob ladowania 80 lub 100% oraz czy jazda jest w trybie ECO czy zwyklym.
Mysle ze dobrze byloby porownac nasze osiagniecia
pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Michal Kisiel
(Michap)
Wiking
Witam,
mój Leaf jest z 2013, ale niestety bez pompy ciepła. W trybie ECO przy -5 przejeżdżałem 90 - 100 km. Niestety szału nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Michal Kisiel
(Michap)
Wiking
Witam,
mój Leaf jest z 2013, ale niestety bez pompy ciepła. W trybie ECO przy -5 przejeżdżałem 90 - 100 km przy ładowaniu do 100%. Niestety szału nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
sundayen M
(sundayen)
Wiking
Ja dopiero testuję bo mam go od tygodnia. Taki sam rocznik i tez bez pompy ciepła. I tez zrobiłem 100 km z Eco mode i to oszczędzając ogrzewanie przy temperaturze zewnętrznej 5st na plusie. A teraz jeżdżąc na krótkich dystansach np 3x dziennie po 20km to z ogrzewaniem osiągam ok 70km. Czy to normalne? Ile w takim razie można przejechać w lecie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Michal Kisiel
(Michap)
Wiking
Ja posiadam Leaf-a od miesiąca, tak że też cały czas bo testuje spodziewałem się, że trochę więcej będzie można przejechać... Co do zasięgu w lato, myślę że 120-130 km o ile nie będzie włączona klimatyzacja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
sundayen M
(sundayen)
Wiking
Witam ponownie,
I jak teraz się twój Leaf sprawuje? Ja jeżdżąc bardzo spokojnie w trybie w trybie eko codziennie ok 15 km rano i 15km po południu *pod górkę i z górki" bez nawiewu i klimy osiągam ok 100 km (ładowanie do 100%). Do ostrzeżenia battery is low zrobiłbym może 110km. (Raz w deszczu zrobiłem trasę z Sandviki do Hønnefoss i z powrotem ok 85km i bateria była puściusieńka niestety Panowie na rocznym serwisie stwierdzili że z baterią wszystko jest ok. A jak Twoje osiągi?
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok