amiga napisał:
Ja pier..zwykle nic tu nie pisze , ale jak czytam takie farmazony to nóż sam sie otwiera
MUZUŁMANIE TO BANDA JEBB.. PEDAL...DOBRY MUSLIM TO MARTWY MUSLIM ,
i niech tak zostanie panie
a kazdy polak to zlodzieji i pijak bo kazdy pijak to zlodziej
Tak właśnie działa nasza Polska zaściankowość i nienawiść kulturowa. Nie lepiej poznawać człowieka zanim sie go oceni? Trzeba spojrzeć na przekrój nazwisk Polaków i pomyśleć dlaczego sa takie, a nie inne? Może wynika to z tego, że nasi dziadowie kiedyś ufali innym nacjom i kochali się mimo "społecznych przeciwwskazań"
Szczególnie niech zastanowią sie osoby których nazwiska nie kończą sie na: -ski, -cki, -dzki, -ak, -ek, -ik, -yk, -ka, -owicz, -ewicz