Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
Marcin84 napisał:
Widzę, że się temat rozwinął. Szkoda tylko, że w tym kierunku

No i nie stety hotel pozostaje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(djramzes)
Początkujący
Szybciej Ukrainiec czy Rosjanin mu pomoże niż Polak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(djramzes)
Początkujący
amiga napisał:
Ja pier..zwykle nic tu nie pisze , ale jak czytam takie farmazony to nóż sam sie otwiera

MUZUŁMANIE TO BANDA JEBB.. PEDAL...DOBRY MUSLIM TO MARTWY MUSLIM ,

i niech tak zostanie panie
a kazdy polak to zlodzieji i pijak bo kazdy pijak to zlodziej


Tak właśnie działa nasza Polska zaściankowość i nienawiść kulturowa. Nie lepiej poznawać człowieka zanim sie go oceni? Trzeba spojrzeć na przekrój nazwisk Polaków i pomyśleć dlaczego sa takie, a nie inne? Może wynika to z tego, że nasi dziadowie kiedyś ufali innym nacjom i kochali się mimo "społecznych przeciwwskazań"

Szczególnie niech zastanowią sie osoby których nazwiska nie kończą sie na: -ski, -cki, -dzki, -ak, -ek, -ik, -yk, -ka, -owicz, -ewicz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
djramzes napisal:
Tak właśnie działa nasza Polska zaściankowość i nienawiść kulturowa. Nie lepiej poznawać człowieka zanim sie go oceni? Trzeba spojrzeć na przekrój nazwisk Polaków i pomyśleć dlaczego sa takie, a nie inne? Może wynika to z tego, że nasi dziadowie kiedyś ufali innym nacjom i kochali się mimo "społecznych przeciwwskazań"

Szczególnie niech zastanowią sie osoby których nazwiska nie kończą sie na: -ski, -cki, -dzki, -ak, -ek, -ik, -yk, -ka, -owicz, -ewicz


Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Joseph napisał:
cysiek2 napisał:
ja tez ,ale mnie wkurwie ze za robote u norka musze czekac na zaplate ,2 puringi poszly a on twierdzi zenie ma pieniedzy bo musi jechac na dupy do taylahdi
jak nie mam kasy i wiem ze nie dostane jej to nie wynajmyje firmy
ale norek to wali

zwlaszcza imigrantow


robie u pakisa i ledwo zaczolem a juz mnie wolaja na obiad
potem kolacja i wiezie mnie do knajpy 80km + bramki
wyplataa od reki i referencje


tacy są super, wszyscy? to jedź robić biznesy do Islamabadu czy Karaczi, bo tutaj przez tych Norwegów to zejdziesz na zawał za młodu, a szkoda by było takiego Polaka Patrioty.


Josephie
czytajac twoje swietne komentarze nie moge sie oprzec potrzebie pogratulowania tobie cietego jezyka i trafnosci obserwacji.
Zyj nam dlugo na tym forum...pisz dlugo, owocnie i uzywaj swego osbistego czaru w swych ironicznych postach.
Huldra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Krejzol napisał:
Dlaczego ma mnie rozdeptać? Jasta to jakiś wyznacznik "zajebistości" w Norwegii?
Nie mam nic do niego, ale dziwi mnie podejście większości ludzi tutaj.
Mam dość spory bagaż "podróży" po świecie.
Np. po 6 msc życia w USA, wolałem trzymać "sztamę" z kolombijczykami, meksykanami czy nawet rumunami.
Dlaczego? Polak polakowi wilkiem. Wcale się nie dziwie, że podejście do polaków w Norwegii jest takie a nie inne, sam trzymałbym się z dala od większości - nie mam tutaj na myśli obrażania kogoś, taka dywagacja od tematu, ale zamiast pomóc rodakowi, rzucane są teksty, które na siłę usiłują być ironiczne lub bądź co bądź sarkastyczne, a niestety takie nie są.
Kolega z pierwszego posta zadał proste i dość rzeczowe pytanie. Może i płacić nawet dongami wietnamskimi, ważne by kwota odpowiadała wartości waszych cennych koron.

Jeżeli to komuś podniesie samoocenę, bardzo proszę o zjechanie mnie od lamusów, polaczków czy innych cebularzy. Widzę, że tutaj to dość popularne. Szkoda, że na żywo, gdy podróżuję np. po Norwegii (tak, robię to turystycznie) spotykając polaków, nikt nie ma odwagi wyrazić swojej opinii na żywo. Ba! Każdy jest uprzejmy na tyle, że zwykle znajdzie się kawałek podłogi do przespania nocy.
Ale w internecie każdy ma +80 do zajebistości, więc zjechanie rodaka dodaje mu kolejne punkty do "mocy".

Teraz pożywka dla troli, hejtujemy za 3...2....1..... start!
Wam ulży jeśli zjedziecie kolejnego polaczka. Mi to nie robi różnicy, ale widzę, że chyba niektórzy muszą spróbować zabłysnąć, by poczuć się lepiej

Życzę Wam dobrej nocy



Facet ty jestes pierd#¤¤ty !!!! sam hejtujesz !!!!!!

Nie interesuje mnie z kim musisz trzymac zeby bylo Ci dobrze ... Ci co duzo krzycza czesto sami sie przyczyniaja uprzedzen wzg rodakow...

prosze wytlumaczyc dlaczego nie szydzic z tego postu ???? JAkis frajer zaklada temat ze sa pieniadze do zarobienia???????? To jest smiech !! Hotel, jesli sie nie ma znajomych.... jak mozna zaufac takiej osobie ??? hee
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Marcin Bartnik
(Marcin84)
Wiking
cukulinka napisał:
Marcin84 napisał:
Widzę, że się temat rozwinął. Szkoda tylko, że w tym kierunku

No i nie stety hotel pozostaje.


Spokojnie byłem i jestem na to przygotowany. Może to i przykre ale szczerze powiem, że tak naprawdę to nie liczyłem, że ktokolwiek pomoże.

Co do kolegi powyżej. Nie dotyka mnie osobiści "jakiś frajer" bo każdy mierzy własną miarą a ja mam zasadę, że nie karmię internetowych trolli . Wszystkiego dobrego życzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Marcin84 napisał:
cukulinka napisał:
Marcin84 napisał:
Widzę, że się temat rozwinął. Szkoda tylko, że w tym kierunku

No i nie stety hotel pozostaje.


Spokojnie byłem i jestem na to przygotowany. Może to i przykre ale szczerze powiem, że tak naprawdę to nie liczyłem, że ktokolwiek pomoże.

Co do kolegi powyżej. Nie dotyka mnie osobiści "jakiś frajer" bo każdy mierzy własną miarą a ja mam zasadę, że nie karmię internetowych trolli . Wszystkiego dobrego życzę.


hahahaha i co na litosc teraz bierze ????

prosze mi wytlumaczyc dlaczego mialbym przyjac pod moj dach zupelnie obca mi osobe ?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
DorHan napisał:
Joseph napisał:
cysiek2 napisał:
ja tez ,ale mnie wkurwie ze za robote u norka musze czekac na zaplate ,2 puringi poszly a on twierdzi zenie ma pieniedzy bo musi jechac na dupy do taylahdi
jak nie mam kasy i wiem ze nie dostane jej to nie wynajmyje firmy
ale norek to wali

zwlaszcza imigrantow


robie u pakisa i ledwo zaczolem a juz mnie wolaja na obiad
potem kolacja i wiezie mnie do knajpy 80km + bramki
wyplataa od reki i referencje


tacy są super, wszyscy? to jedź robić biznesy do Islamabadu czy Karaczi, bo tutaj przez tych Norwegów to zejdziesz na zawał za młodu, a szkoda by było takiego Polaka Patrioty.


Josephie
czytajac twoje swietne komentarze nie moge sie oprzec potrzebie pogratulowania tobie cietego jezyka i trafnosci obserwacji.
Zyj nam dlugo na tym forum...pisz dlugo, owocnie i uzywaj swego osbistego czaru w swych ironicznych postach.
Huldra


Wiedzialem, wiedzialem, wiedzialem!!!
DorHan ma ogonek!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(djramzes)
Początkujący
wrzeszczot napisał:
djramzes napisal:
Tak właśnie działa nasza Polska zaściankowość i nienawiść kulturowa. Nie lepiej poznawać człowieka zanim sie go oceni? Trzeba spojrzeć na przekrój nazwisk Polaków i pomyśleć dlaczego sa takie, a nie inne? Może wynika to z tego, że nasi dziadowie kiedyś ufali innym nacjom i kochali się mimo "społecznych przeciwwskazań"

Szczególnie niech zastanowią sie osoby których nazwiska nie kończą sie na: -ski, -cki, -dzki, -ak, -ek, -ik, -yk, -ka, -owicz, -ewicz





Bardzo ładny utwór
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok