Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(4429 niezalogowanych)
1 Post

(Hilton)
Wiking
paco napisał:
co nie zmienia faktu, ze na forum jest balagan i w kazdym watku sa informacje, ktore calkowicie odbiegaja od jego tematu.

Bo forum to nie urząd, gdzie w pokoju 205 załatwisz dodatek rodzinny, w 326 płacisz składke za wieczyste uzytkowanie gruntu, w 547 skłądasz wniosek o dowód
Nie zmienisz tego, bo na forum są ludze juz dłuższy czas, ktorzy sie znają równiez i osobiscie i sobie po pristu gadają. Bez tych ludzi nie byłoby forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Hilton napisał:
paco napisał:
co nie zmienia faktu, ze na forum jest balagan i w kazdym watku sa informacje, ktore calkowicie odbiegaja od jego tematu.

Bo forum to nie urząd, gdzie w pokoju 205 załatwisz dodatek rodzinny, w 326 płacisz składke za wieczyste uzytkowanie gruntu, w 547 skłądasz wniosek o dowód
Nie zmienisz tego, bo na forum są ludze juz dłuższy czas, ktorzy sie znają równiez i osobiscie i sobie po pristu gadają. Bez tych ludzi nie byłoby forum.


Hilton, patrz wyzej... Paco wpadl w swoje sidla
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
Pawel K.
(paco)
Początkujący
oj tam zaraz wpadlem w swoje sidla hehe kolega jest modem na forum i wg mnie powinien sie przyczynic to zmniejszenia wulgaryzmow i ewentualneego konczenia lub tez rozwiazywania sporow, ktore przechodza czasami w powazne klutnie z obelgami.
a co do forum, celem kazdego forum jest wymiana informacji a pogaduszki na czacie raczej tak byc powinno, jednak kazde forum rzadzi sie swoimi prawami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Hilton napisał:
krolestwo za konia napisał:
Dobrze ze sie zgodziles.Wiekszosc wie jakie bylo moje zdanie na temat moderatorow na naszym forum ale niestety zycie zweryfikowalo moje zdanie. Skoro nie potrafimy utrzymac samych siebie w ryzach a slowa kurwa itp uzywane sa czesciej niz przecinek u niektorych uzytkownikow,musimy miec kogos kto nadtym zapanuje.Nie masz powodu sie tlumaczyc(kibic -sedzia) ze swojej funkcji bo wiekszosc uzytkownikow neta zna zasady.

Fazi,a mozesz wymienic z nicka tych użytkowników, ktorzy stosują słowo na "K" czesciej niz przecinek? Jakos do tej pory nikt nad tym nie panował, w sensie ze nie było ostrzeżen itp. , a moderatorzy byli od poczatku. I jakos to forum trwało, a nawet sami uzytkownicy sobie zwracali uwage,zeby nie robic rynsztoka.To teraz jak moderatorem został ulv to niby ze co, ze kazdy w majty narobi i sie zastanowi 3 razy zanim cos napisze "niestosownego"?
Chłopaki nie przesadzajcie w drugą strone...




Hiltonko a dlaczego zmienilas swoj ciety jezyczek ktorym na poczatku nas tutaj szokowalas a czasami zachwycalas??? Masz duzo racji i wiesz ze ja tez bylem przeciwny moderatorom itp wytworom na naszym forum. My wychowalismy sie tutaj nawzajem ale popatrz na nowe nicki-liczba postow 5 i w kazdy wulgaryzmy. Spojrz ile osob zaklada soebie konto i wchodzi tylko na forum zeby komus ublizyc.Dopoki byla nas garstka tutaj sami bez moderacji moglismy zakrzyczec takiego delikwenta ale teraz ????? 750 osob na portalu w ciagu jednej chwili wczoraj!!!! Bedziesz dyskutowac z jakims debilem ktory nie potrafi sie wyrazi inaczej jak bluzgajac???? Czy lepiej zablokowac czy nawet usunac delikwenta???? Mowa o moderatorze byla zawsze ale nigdy tak naprawde go nie bylo!!!! Piekny czy inni maja ine zadania tutaj niz pilnowanie slownictwa!!!! Pamietasz jak sie rzucilismy na grafika ktory chcial poparcia dla swojego projektu tutaj??? On tez mial pod zdjeciem nazwe administrator ale czy to znaczy ze grafik strony musi sledzic forum??? Dlaczego Ulv zostal moderatorem???? Bo jest rozsadny i to chyba przyznasz i napewno nie bedzie przesadzal w druga strone!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Chce zobaczyc na włąsne oczy jak osoby ktore sa nowe na forum za brzydki wyraz lub obelgi zostaja usuniete/zablokowane. Poza tym powazniejszym problemem, ktory kilka razy sie tu pojawił jest uzywanie cudzych słów jako własnych. Podszywanie sie pod cudze wypowiedzi. A jesli o mnie chodzi, to po mnie spływa jak po kaczce to czy jakis nowy użytkownik nazwie mnie cipą, debilką lub innym stworem. Zabolałoby mnie to, gdybys to był ty, lub osoby ktore sie tu udzielaja bardziej niz inni, nie bede wymieniac, bo jak o kims zapomne to sie obrazi

Nie pytalam dlaczego ulv zostal moderatorem, bo odpowiedz znam. Zostal nim bo to dobry czlowiek i dal sie wrobic.

Wcale nie zmienilam mojego cietego jezyczka,napisalm juz ze jak trzeba i jak sue wkurze to nie przebieram w slowach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Oj wiem wiem ze potrafisz powiedziec co lezy Tobie na watrobie Hiltonko.
ULV sorki jezeli czujesz sie wrobiony ale pytalem wczesniej i sie zgadzales,hihihiihihi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Hilton bez brzydkich slowek bo jezyczek ci przytne sekatorkiem, dobrze ?

a tak serio, to zadne wrobienie, dlaczego... cos nowego, kolejne doswiadczenie, wyzwanie... mniejsze czy wieksze, zawsze warto sprobowac, zycie ciekawsze jest jesli rozwijamy sie, prawda ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Marek .
(Emed)
Nowicjusz
Kiedyś w pracy, u jednego z klijentów podzszedłem do mechanika i powiedziałem że mam problem, a on... :





"W życiu nie ma problemów, są tylko nowe wyzwania"

tak więc, gratuluje posady ULV

Ps:

Norweg z którym mieszkam ma na ramieniu wytatuowanego tygrysa

Po krótkiej rozmowie okazało się że robił mu go właśnie ten koleszka o którym wspominałeś na spotkaniu, i także ze względu na zainteresowanie umiejętnościami owego tatuażysty robiony był w sobotę.

Nie wiem niestety czy owy tatuażusta jeszcze tam pracuje, podobno już nie. Ale kolega ma zamiar zrobić sobie jeszcze jeden tatuaż więc może znów się tam wybierze, a ty?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
moderowanie to ciezki kawalek chleba...niestety....
wszystkim sie nie dogodzi
co do wulgaryzmow,to mnie akurat one jakos szczegolnie nie przeszkadzaja jak sa "odpowiednio" uzyte
sa fajne posty,gdzie ten wulgaryzm jest taka kropka nad i,a sa posty zwyczajnie chamskie,gdzie nieraz nawet nie pada zadne tego typu slowo
i jak to teraz przyjdzie rozsadzic?
jezeli administracja zaklada,ze nie powinno sie tu pojawiac zadne k@$#$a,to trzeba tam w panelu grzebnac i ocenzurowac niedozwolone slowa,wtedy beda sie pojawiac wykropkowane,a sens wypowiedzi zostanie zachowany,ooooo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
hej Emed niedlugo juz mam nadzieje odwiedze Bergen, pewien wilczek czeka tam na mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok