Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

4 Posty
eliza p.
(eli500)
Wiking
dzieki aneczka1977. mam jakis obraz teo co sie dzieje, bo czlowiek nie mysli o pieniadzach w takich chwilach- tylko sie dziala i walczy, ale popatrze dokladniej w papiery i sprawdze. jeszcze raz dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
eliza p.
(eli500)
Wiking
no i posprawdzalam papiery wszystkie i wyliczylam, ze koszt moich hormonow i wizyty w klinice wyniosly mnie prawie 26tys nok, ale nie mam zadnych papierow z kliniki co do rozliczania tego, nie wiem moze w kazdej klinice inaczej robia, albo samemu sie trzeba dowiedziec? no coz narazie czekam na odpowiedz z kliniki kiedy kolejne wyzwanie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
anna bak
(19772)
Wiking
Zobacz czy masz taki dokument
INFORMASJON OM IN VITRO FERTILISERING/ ASSISTERT BEFRUKTING
na 5 stronie jest napisane o kosztach poniesionych przez pacjenta
wazne jest to czy leczysz sie panstwowo poniewaz prywatnie sie nie liczy , oraz liczysz tylko wydane pieniadze na in vitro a nie na iseminacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jakas Takas
(gosia3211)
Wiking
witam,
Planujemy z mężem rozpocząć in vitro w Norwegi. Obawiam się że może być jednak problem z komunikacją gdyż mąż mówi po angielsku a mój norweski jest ''ubogi'' zwłaszcza w słownictwo medyczne. Czy ktoś się orientuje jak to jest z językiem ? Czy wystarczy angielski czy jednak norweski jest wymagany ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Karolina xxx
(Karolla)
Wiking
Witam!

Nie stresuj się językiem jeśli znacie angielski dacie rade, wszystko Wam wytłumaczą. Ja jestem po prcedurze in vitro w norwegi i miałam takie same wątpliwości ja Ty..dałam radę.Trzymam kciuki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok