Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
cysiek33 (2466 niezalogowanych)
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
pewniej się czułem niż w Krakowie nocą
bo w krakowie cie wszyscy znaja i wiedza cos za jeden
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
East new york zapewne se poczytales w polskiej gazecie stojac na greenpoint jak pala czekajac na kogos kto cie zawiezie do pracy za 10 na godz a robio to woly i traktory ty co najwyzej mozesz narobic w pory normalni ludzie pracuja !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
daro112 napisał:
East new york zapewne se poczytales w polskiej gazecie stojac na greenpoint jak pala czekajac na kogos kto cie zawiezie do pracy za 10 na godz a robio to woly i traktory ty co najwyzej mozesz narobic w pory normalni ludzie pracuja !!
od 10 to zaczynałem karierę, a skończyłem na 30
widocznie ktoś ci nie powiedział, że w Ameryce to się robi
i paszoł won szybko i zwięźle
tam się nie patyczkują z polskimi kundelkami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
Zapewne pracowales u takiego samego buraka jak ty traktowal cie jak kundla a ty dalej tam siedziales no bo gdzie pujde jak angielskiego nie znam siedze w polskiej firmie u zlodzieja ktury daje za godz 10 a przycina na tobie 5 razy tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
daro112 napisał:
Zapewne pracowales u takiego samego buraka jak ty traktowal cie jak kundla a ty dalej tam siedziales no bo gdzie pujde jak angielskiego nie znam siedze w polskiej firmie u zlodzieja ktury daje za godz 10 a przycina na tobie 5 razy tyle
wow
to w hameryce polskie biznesmeny też okradają Polacków?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
daro112 napisał:
East new york zapewne se poczytales w polskiej gazecie stojac na greenpoint jak pala czekajac na kogos kto cie zawiezie do pracy za 10 na godz a robio to woly i traktory ty co najwyzej mozesz narobic w pory normalni ludzie pracuja !!
od 10 to zaczynałem karierę, a skończyłem na 30
widocznie ktoś ci nie powiedział, że w Ameryce to się robi
i paszoł won szybko i zwięźle
tam się nie patyczkują z polskimi kundelkami

dlatego cie wypiepszyli na zbity pysk i tak sie szwedasz po calym swiecie i nikt cie nie chce i nie lubi a na tym forum szczegolnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
daro112 napisał:
Zapewne pracowales u takiego samego buraka jak ty traktowal cie jak kundla a ty dalej tam siedziales no bo gdzie pujde jak angielskiego nie znam siedze w polskiej firmie u zlodzieja ktury daje za godz 10 a przycina na tobie 5 razy tyle
taka jest prawda ,tylko na forum je st mocny w pysku a poza tym to cienias
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
daro112 napisał:
Przyjechalem tu z nowego jorku i chociaz jestem tu krutko ale moge powiedziec ze kultura w tym kraju jakas jest w porownaniu z nowym jorkiem. Na ulicach haos brud syf i wyzwiska z kazdej strony czarnuchy i latynosi to dzicz wypuszczona z klatki nie umieja sie zachowac w zadnej sytuacji a rasizm tam jest taki ze na niekture dzielnice lepiej nie wchodzic noca jesli sie jest bialym czlowiekiem.
żeś się pewnie za dużo głupot nasłuchał na skrzyżowaniu Nassau z Manhattan Ave
robiłem nocami na Harlemie, na Bronxie i na East New York
chodziłem nocą po zakupy do grocery na rogach
i pewniej się czułem niż w Krakowie nocą

a w slomnikach to z nory nie wylazisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
Janin napisał:
gargammell napisał:
Janin napisał:
jasta102 napisał:
wow Scotland
hmm
pierwszy raz w życiu słyszę, że istnieje kraina w której Polacy są szanowani
co prawda nigdy tam nie byłem
tylko jakieś kilkadziesiąt kilometrów obok, bo w
Kingston upon Hull, niedaleko Yorku
ale te parę mil i co za zmiana świadomości
bo tam Polakami to już w 2006 gardzono i nie wpuszczano do niektórych pubów


A czego sie spodziewac po tubylcach skoro nasze wszystkie kurwy do jednego worka wziete (karki,wasy,dresy z 4 paskami i inne szczerbate stwory) nie szanuja samych siebie i pracuja za kazde pieniadze 365dni w roku i jeszcze laske by opierdolili jakby trzeba bylo za kilka koronek.Dodaj zlodziei,oszustow i przemtynikow i masz prrzekroj spoleczenstwa gdzie 80% do dziadostwo a reszta uczciwie pracuje.
Bydlo robi swoje a reszta ponosi tego konsekwencje.

jestes czescia tego bydla


nie bydlaku,nie jestem. natomiast ty przyglupie jestes najwyrazniej bo prawda w oczy kole

a moze szczerbatym stworem ,masz slaba psyche sadzac po odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Tomek highlander
(tomhighlander)
Początkujący
no to wlasciwie nic dodac nic ujac. wystarczylo poczytac wasze posty i wiadomo dlaczego nietorzy norwedzy tak reaguja na to ze jest sie polakiem.
chcialbym tylko wyraznie sprostowac ze jest tu wielu bardzo milych i otwartych ludzi takich jak niektorzy koledzy z pracy i napotkani autochtoni.
mam nadzieje ze obcowanie z normalnymi polakami zmieni ich swiatopoglad.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok