Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
no ale powie ktoś w końcu, co to się w paczkach tacha z Polszy
czego to się taniej i w lepszej jakości na miejscu nie dostanie
no co jest?

biede ze slomnik
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
Kasia J
(katrasia)
Nowicjusz
Tak właśnie odebrałam Twój komentarz.unosze się bo ja nerwowa jestem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
Kasia J
(katrasia)
Nowicjusz
Mi już nic nie zaszkodzi



Paweł Darex jeździ ze Szczecina to i dużo klientów ze Szczecina ma. Także od razu nie musisz z nas robić rodziny.a paczkę przez nich dostałam około miesiąc temu. Problemów ani z kontaktem ani z dostarczeniem nie było. Od lat z resztą, także nie sądzę by nagle zmieniła się firma z rzetelnej na totalne bagno. Z resztą co człowiek to opinia ja polecam i póki co nie mam powodów by zmienić zdanie. Życzę byś odzyskał swoje rzeczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
Tomasz Kacperski
(Niezniszczalny)
Początkujący
Heh, Darex Travel. Pare razy korzystalem... Nie moge powiedziec ze mi cos zginelo albo zeby paczka nie dotarla. Ale profesjonalizm tej firmy pozostawia wiele do zyczenia. Ja zrezygnowalem i juz nic nie zamawiam bo:

1. Clo, nigdy nie dostalem pokwitowania z urzedu celnego a Darex oplate w wysokosci 25 procent bral zawsze, na moja prosbe o pokwitowanie kierowca poprostu powiedzial ze zaraz mu zamknal tunel i musi jechac, da nastepnym razem. A prawde mowiac cale to clo to tylko fikcja, Owszem placa ale tylko za czesc faktur.
2. Jezdza jak chca. Paczka miala przyjsc w pn. przyszla w czw. bez zadnej informacji.
3. Kiedys zamowilem duza czesc do samochodu. Umowilismy sie ze wysla ja do No w pn. po czym pani grzecznie poinformowala mnie w ndz. ze , musza czekac 1.5 tyg az nazbiera sie wiecej paczek bo na jedna paczke nie oplaca sie brac przyczepy. Niby rozumiem ale profesjonalisci tak nie robia nawet jakby mieli doplacic do interesu.
4. I te nocne spotkania.... zawsze z godzinnym opoznieniem.

Nie polecam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
A ja mogę w temacie tylko Tobie tyle powiedzieć, że mogą mieć wyjeb.... I nic z tym nie zrobisz. Słowo na słowo, policja Ci nie pomoże, Ochrona danych osobowych i tyle nic Ci nie podadzą. Jedynie możesz sprawę z powództwa założyć, za co musisz sam zapłacić i raczej nic nie zyskasz. Prawda taka że żadna osoba która wozi tu paczki, w 100 procentach nie zagwarantuje ci że dowiezie, bo tak naprawdę może wieźć towar do 6000kr, lub zapłacić Mva na granicy, i wtedy masz pewność ze dostaniesz lub jeśli sam sobie to ogarniesz już w Pl. W tamtym roku miałem sytuacje ze miałem dostać opony tutaj i gościowi zawinili cały towar i tez się wypiął na rozliczenie, po roku czasu go znalazłem i w ratach spłacił i teraz jeździ pod inną nazwą. Tak wiec nie licz na wiele.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcuse82
(Marcuse82)
Wiking
Szukam transportu do Bergen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok