- Oslo, Oslo, Norwegia
- Bergen, Vestland, Norwegia
- Jessheim, Akershus, Norwegia
- Stavanger, Rogaland, Norwegia
- Kristiansand, Agder, Norwegia
- Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
- Trondheim, Trøndelag, Norwegia
- Brønnøysund, Nordland, Norwegia
- Mo i Rana, Nordland, Norwegia
- Bodø, Nordland, Norwegia
- Sandnes, Rogaland, Norwegia
- Fredrikstad, Østfold, Norwegia
- Drammen, Buskerud, Norwegia
1 NOK
-
Czat Ai
-
ogłoszenia
-
Praca
-
Forum
-
Usługi
Zaloguj się
Piterro napisał:
Tak tylko korony bo w Polsce sam sobie wymienię. Jest jakiś urzędowy czas na zgłoszenie takiej skargi ?Każdy bank, ma swój regulamin postępowania administracyjnego, który to świadomie podpisywałeś podczas otwierania konta, weź do ręki i uczciwie przeczytaj \"od deski do deski\", tak norweski jak i polski.
Może się okazać iż podpisałeś jakąś zgodę na pobieranie przez bank \"frycowego\" od niewiedzy właściciela konta zagranicznego.
Tak tylko korony bo w Polsce sam sobie wymienię. Jest jakiś urzędowy czas na zgłoszenie takiej skargi ?
To złóż poprzez stronę swojego banku skargę na to zdarzenie, o ile faktycznie przelewałeś z norwegi do polski tyko korony, bez przewalutowania na złotówki lub euro. W skardze tej zamieść wyciąg z norweskiego przelewu i potwierdzenie polskiego wpływu.
To samo zrób w polskim banku, tylko w odwrotną stronę.