Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
z lesbijkami nie dyskutuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
z lesbijkami nie dyskutuję

eeee tam myślałam, że się bardziej postarasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Sandra Siłuch
(sandra_s)
Wiking
Kurczę, troszkę droga sprawa, taki plastikowy duży transporter.
Niestety na większego psa potrzebuję bardzo duży (ponad 1m długości).
Napiszę jeszcze do nich, żeby się upewnić, bardzo dziękuję za odpowiedź!:*
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
BiZi napisał:
Hardi napisał:
a zupek chińskich też nie sprowadzam bo nie jadam

ale kiszone ogorasy i polska kielbasiane napewno wiozles ...

kiszonych ogórasów nie bo nie lubię, ale kiełbasę to oczywiście
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Emilia Lipiec
(sweetart)
Wiking
Ja przewoziłam psa - buldog francuski.
Koszt ok 300 koron.
Klatki nie można wypozyczyc, trzeba miec swoją. Koszt to 100 zł.
Przed wyjazdem pies musi miec paszport i posiadac w nim aktualne szczepienia. 24 h przed wyjazdem musi byc odrobaczony, zaszczepiony na wscieklizne min. 3 mies wczesniej.
Od stycznia tego roku nie trzeba robic badan krwi , bo wczesniej bylo to wymagane.
Obowiązkiem jest też czip.

Genralnie porponuje isc do weta, powiedzieć ,że jedzie się z psiakiem do Norwegii , oni wiedzą co i jak i dadzą stemple gdzie potrzeba.

Ps. Można kupic dla psa żel usypiający. Naprawde polecam , bo przy odbiorze wszystkie psy wyglądały "nieciekawie" a moj się wlasnie przebudzał.

I przy przejsciu na lotnisku sama musisz się zgłoscic z psem do celnika. Zapyta po co przyjechalas, na ile, czy to Twoj pies itp. oraz zapisze numer czipa i własciciela.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
sweetart napisał:
Ja przewoziłam psa - buldog francuski.
Koszt ok 300 koron.
Klatki nie można wypozyczyc, trzeba miec swoją. Koszt to 100 zł.
Przed wyjazdem pies musi miec paszport i posiadac w nim aktualne szczepienia. 24 h przed wyjazdem musi byc odrobaczony, zaszczepiony na wscieklizne min. 3 mies wczesniej.
Od stycznia tego roku nie trzeba robic badan krwi , bo wczesniej bylo to wymagane.
Obowiązkiem jest też czip.

Genralnie porponuje isc do weta, powiedzieć ,że jedzie się z psiakiem do Norwegii , oni wiedzą co i jak i dadzą stemple gdzie potrzeba.

Ps. Można kupic dla psa żel usypiający. Naprawde polecam , bo przy odbiorze wszystkie psy wyglądały "nieciekawie" a moj się wlasnie przebudzał.

I przy przejsciu na lotnisku sama musisz się zgłoscic z psem do celnika. Zapyta po co przyjechalas, na ile, czy to Twoj pies itp. oraz zapisze numer czipa i własciciela.

Pozdrawiam.


Jesteś w błędzie. Żadne 3 miesiące!!!

21 dni - w przypadku gdy pies jest szczepiony od wścieklizny po raz pierwszy, lub jeśli poprzednie szczepienie straciło ważność.

Jeśli pies jest regularnie szczepiony a bieżące szczepienie zostało wykonane w terminie wyznaczonym przez weterynarza to szczepienie to nabiera ważności w chwili wykonania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Emilia Lipiec
(sweetart)
Wiking
giovi2 napisał:
sweetart napisał:
Ja przewoziłam psa - buldog francuski.
Koszt ok 300 koron.
Klatki nie można wypozyczyc, trzeba miec swoją. Koszt to 100 zł.
Przed wyjazdem pies musi miec paszport i posiadac w nim aktualne szczepienia. 24 h przed wyjazdem musi byc odrobaczony, zaszczepiony na wscieklizne min. 3 mies wczesniej.
Od stycznia tego roku nie trzeba robic badan krwi , bo wczesniej bylo to wymagane.
Obowiązkiem jest też czip.

Genralnie porponuje isc do weta, powiedzieć ,że jedzie się z psiakiem do Norwegii , oni wiedzą co i jak i dadzą stemple gdzie potrzeba.

Ps. Można kupic dla psa żel usypiający. Naprawde polecam , bo przy odbiorze wszystkie psy wyglądały "nieciekawie" a moj się wlasnie przebudzał.

I przy przejsciu na lotnisku sama musisz się zgłoscic z psem do celnika. Zapyta po co przyjechalas, na ile, czy to Twoj pies itp. oraz zapisze numer czipa i własciciela.

Pozdrawiam.


Jesteś w błędzie. Żadne 3 miesiące!!!

21 dni - w przypadku gdy pies jest szczepiony od wścieklizny po raz pierwszy, lub jeśli poprzednie szczepienie straciło ważność.

Jeśli pies jest regularnie szczepiony a bieżące szczepienie zostało wykonane w terminie wyznaczonym przez weterynarza to szczepienie to nabiera ważności w chwili wykonania.




Masz racje pomylilam sie. Kwarantanna po szczepieniu do Norwegii wynosi 4 miesiace.
Szukam paszportu psa zaraz wkleje strone z paszportu gdzie pisze ,że potrzeba 4 miesiecy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Emilia Lipiec
(sweetart)
Wiking
Tu jest zdjecie. Pies przyjechal do Norwegii w sierpniu więc informacje i paszport są swieże.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ola Andra
(Borkosia)
Wiking
A ja słyszałam i czytałam że żadnej kwarantanny już nie potrzeba to jak to z tym jest?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok