Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
tadeusz p Paweł K. (11218 niezalogowanych)
81 Postów
Kamila ...
(kamila00)
Początkujący
nie poważna jestem bo chce sie uczyc norweskiego dziekuje wszystkim za pomoc i dobre slowo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów
Kamila ...
(kamila00)
Początkujący
kamila00 napisał:
nie poważna jestem bo chce sie uczyc norweskiego dziekuje wszystkim za pomoc i dobre slowo

wiedzialam ze na polaków można liczyc zawsze i wszędzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Obecnie mlodziez chce wszystko na tacy (a czasami i dorosli). Wszystko trzeba za nich zalatwic i wszystko pod nos podetknac.
I zeby tylko to. żeruje taki jeden i drugi na rodzicach mimo, ze ma wlasna prace, miszkanie i wlasna rodzine. I obojetnie co to zawsze nie tak lub zawsze za malo i 150 wymowek dlaczego tak sie dzieje.
Pozniej taki jeden z drugim wyjedzie z Polski i nagle jest sam, bez mamusi i tatusia i nie wie biedak jak ma sobie poradzic. No i wtedy takie posty sie na forum pojawiaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów
Kamila ...
(kamila00)
Początkujący
Elise napisał:
Obecnie mlodziez chce wszystko na tacy (a czasami i dorosli). Wszystko trzeba za nich zalatwic i wszystko pod nos podetknac.
I zeby tylko to. żeruje taki jeden i drugi na rodzicach mimo, ze ma wlasna prace, miszkanie i wlasna rodzine. I obojetnie co to zawsze nie tak lub zawsze za malo i 150 wymowek dlaczego tak sie dzieje.
Pozniej taki jeden z drugim wyjedzie z Polski i nagle jest sam, bez mamusi i tatusia i nie wie biedak jak ma sobie poradzic. No i wtedy takie posty sie na forum pojawiaja.




czyli jakie posty ja nic nie chce na tacy tylko pytalam o jakies namiary na nauczycieli norweskiego to dla ciebie az tak wiele?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
kamila00 napisał:
czyli jakie posty ja nic nie chce na tacy tylko pytalam o jakies namiary na nauczycieli norweskiego to dla ciebie az tak wiele?
No niestety takie sprawia sie wrazenie na ludziach, jezeli dostaje sie od kogos nazwe placowek i mimo wszystko nie moze sie nic znalesc. A przeciez mamy intenett.

Pytalas sie kilka razy. Widzisz, ze nikt nic nie wie, to dzwonisz do miejsc gdzie ucza norweskiego, pytasz sie o osoby prowadzace kurs, kontaktujesz sie z nimi i pytasz sie czy ucza rowniez sposobem 1 do 1.
Dawniej internetu nie bylo, telefon byl tylko stacjonarny i tez jakos ludzie sobie sami radzili, bez znajomych i bez pomocy forum. A przeciez biurokracja byla ta sama - tez trzeba bylo kupe papierow wypelniac do UDI, do NOKUT, NAV (Arbeidsformidling), Skatteetatten, itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
kamila00 napisał:
kamila00 napisał:
nie poważna jestem bo chce sie uczyc norweskiego dziekuje wszystkim za pomoc i dobre slowo

wiedzialam ze na polaków można liczyc zawsze i wszędzie


Zaoferowalem pomoc, tak? A ty sie doszukiwalas drugiego dna, dwa dni nie mozesz zrozumiem, ze mozna komus pomoc bezinteresownie.

Wypisalem nazwy wiekszosci szkol z okolicach Stavanger, za malo? Mam Cie tam zaprowadzic i za Ciebie rozmawiac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów
Kamila ...
(kamila00)
Początkujący
Karol.Ky napisał:
kamila00 napisał:
kamila00 napisał:
nie poważna jestem bo chce sie uczyc norweskiego dziekuje wszystkim za pomoc i dobre slowo

wiedzialam ze na polaków można liczyc zawsze i wszędzie


Zaoferowalem pomoc, tak? A ty sie doszukiwalas drugiego dna, dwa dni nie mozesz zrozumiem, ze mozna komus pomoc bezinteresownie.

Wypisalem nazwy wiekszosci szkol z okolicach Stavanger, za malo? Mam Cie tam zaprowadzic i za Ciebie rozmawiac?
skorzystalam z pomocy ale jak skorzystalam temat sie urwal a jesli chcesz za raczke mnie prowadzic to dziekuje poradze sobie sama
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów
Kamila ...
(kamila00)
Początkujący
pozatym nie chodziło mi o szkoły tylko o prywatnych nauczycieli a to jest wielka różnica
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kamila00 napisał:
giovi2 napisał:
kamila00 napisał:
Yatsek napisał:
kamila00 napisał:
Karol.Ky napisał:
Ech,
MASZ:

Folkenuniversitetet, Sola voksenopplæring skole, Johannesskole, Sandnes læringssenter, Aftenskole, Blanka.no språksenter.


DZIEJUJE JA TOBIE ALE TO NIE SĄ LINKI

Karol, zapisz ja jeszcze do szkoly, zawiez i przywiez a najlepiej to pojdz jeszcze za nia....



wiem ze zazdrościsz i żal dupe ci ściska ale nie stresuj sie


Dziecko, wytłumacz może, czego ten Yastek ma ci zazdroscic?


hahahah a to dobre

Zazdrosc? Eeeeeeee... niech Ci sie wiedzie jak najlepiej....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok