Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Patrycja Ciszewska bartosz sieniek (10286 niezalogowanych)
8 Postów
Robert R
(Robert7777)
Wiking
Rozumiem ..

Jeszcze mam takie pytanie, myślałem nad tym by zrobić kursy alpinisty przemysłowego, w tym monter rusztowań z certyfikatem Norweskim, widziałem, że jest na to bardzo duże zapotrzebowanie w Norwegii, przeglądając oferty, co o tym sądzicie ?

Tu np. ten kurs można zrobić :
www.jobtransfer.com.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Robert7777 napisał:
Rozumiem ..

Jeszcze mam takie pytanie, myślałem nad tym by zrobić kursy alpinisty przemysłowego, w tym monter rusztowań z certyfikatem Norweskim, widziałem, że jest na to bardzo duże zapotrzebowanie w Norwegii, przeglądając oferty, co o tym sądzicie ?

Tu np. ten kurs można zrobić :
www.jobtransfer.com.pl


Sztuczne nakręcone oferty pracy by ludki myslaly ze z tym droga do NO otwarta a tak nie jest
jak dobrze poszukać te firmy co robia kursy są powiązane z innymi co wystawiają te oferty.
płacisz duże pieniądze za kurs i nic z tego nie masz. Nie jednego na to zrobili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Arek Arecki
(statomongsta)
Wiking
Robert7777 napisał:
Rozumiem ..

Jeszcze mam takie pytanie, myślałem nad tym by zrobić kursy alpinisty przemysłowego, w tym monter rusztowań z certyfikatem Norweskim, widziałem, że jest na to bardzo duże zapotrzebowanie w Norwegii, przeglądając oferty, co o tym sądzicie ?

Tu np. ten kurs można zrobić :
www.jobtransfer.com.pl


hmmm jeśli chodzi o alpiniste przemysłowego to trafiony pomysł w przemyśle olejowym zawsze jest zapotrzebowanie na tego typu profesje ( tikomst teknik) a co do rusztowaniowca to jest ich w Norwegii od groma i jakoś nie ma problemu ze znalezieniem pracy dla rusztowaniowca

masz całkiem niegłupi plan tylko...NORWESKI kujemy

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
Elise napisał:
buniusia79 napisał:
Ja znajomym też pomagam. Zdarzyło się, że i nieznajomym, tego błędu mam zamiar już nie powtarzać.
Niech no zgadne.
Czyzby sobie "pozyczyli" kilka rzeczy z twego domu?
Albo przestali ciebie znac, jak juz sie zagospodarowli?
Powygadywali nieziemskie bzdury o tobie wspolnym znajomym?

Wdzieczniosc ludzka nie zna granic



No nie. Gość miał pracować z moim kolegą, a pojechał do biura wcześniej ze swoim kolegą podając jego za tego mojego..da się zrozumieć To tak w skrócie bo nie o tym wątek. Są też tacy, którym pomogłam i jest dobrze, kumplujemy się nawet. O jest jeszcze jedna taka, która jak już miała wszystko co chciała to nawet na telefony nie odpowiada.. życie. Niestety, albo stety jestem taka, że lubię ludziom pomagać i jak mogę to pomagam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Robert R
(Robert7777)
Wiking
Fajnie, że są na świecie tacy ludzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Mart)
Wiking
szukam pracy w Norwegii. znam angielski, norweski w trakcie nauki. ale ciezko jest niestety..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
MartaKolacinska napisał:
szukam pracy w Norwegii. znam angielski, norweski w trakcie nauki. ale ciezko jest niestety..
same jezyki??? zajebiste kwalifikacje!!!!!!! umiem porozumiewac sie z ludzmi....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Mart)
Wiking
i od razu agresja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Mart)
Wiking
zapewne co kolwiek bym nie napisala i tak zostane zjechana. ehe..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
MartaKolacinska napisał:
szukam pracy w Norwegii. znam angielski, norweski w trakcie nauki. ale ciezko jest niestety..

Z norweskim, czy z praca jest ciezko? Dosc to malo precyzyjna wypowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok