Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
jasta102 napisał:
NOREK napisał:
Ja w 2011-2012 musiałem oddać i to jeszcze musiał być ważny. Czekałem 4msc Wniosek wypełniałem w konsulacie.
no dobrze, ale czy
Pan Bronisław hrabia Komorowski pozbawił cię obywatelstwa polskiego
bo co to za problem piznąć polski paszport na stół


to on herbowy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
tak
z tych Komorowskich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
A mnie co innego mowili Polacy w Trondheim ktorzy jeszcze za PRLu wyjechali. No coz widocznie jest tak zwany "kaos" ze od saksbehandler do saksbehandler inna rutyna albo w ogole brak tylko "na odwal sie" jak czasem tez potrafia pracowac niektorzy norwedzy.

W kazdym badz razie fakt faktem ze zarowno ja jak i moja matka mamy podwojne obywatelstwo a ojciec tylko Polskie bo niechcial norweskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Imperator1988 napisał:

W kazdym badz razie fakt faktem ze zarowno ja jak i moja matka mamy podwojne obywatelstwo a ojciec tylko Polskie bo niechcial norweskiego.

a co mu jest?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Jasta powiem tak nie jestem już Obywatelem Polskim..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
NOREK napisał:
Jasta powiem tak nie jestem już Obywatelem Polskim..
no właśnie
bo się wcześniej naczytałem, że o ten zaszczyt to nie tak łatwo
trzeba pisać, motywować, z polska biurokracją się użerać i na końcu Pan Prezydent Pomrocznej podpisuje decyzję
szkoda czasu i nerwów i nie wiem jak to ominąć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Imperator1988 napisał:
A mnie co innego mowili Polacy w Trondheim ktorzy jeszcze za PRLu wyjechali. No coz widocznie jest tak zwany "kaos" ze od saksbehandler do saksbehandler inna rutyna albo w ogole brak tylko "na odwal sie" jak czasem tez potrafia pracowac niektorzy norwedzy.
Paszporty razem z dyplomem o przyznaniu obywatelstwa wydawala wtedy polcja.
Przy czym trzeba bylo miec z soba polski paszport, w ktorym policja anulowala pozwolenie na pobyt.

Policja miala zdaje sie wtedy obowiazek spytania sie o wydanie polskiego paszportu, czyli zostawienie go na policji. Ludzie czesto przestraszeni dawali, ale bylam swiadkiem, ze czlowiek spytany o to powiedzial nie i zatrzymal polski paszport. A czasami to nawet sie o ten polski paszport w ogole nie pytali. Paszport to w koncu nie obywatelstwo i mozna go zgubic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
alexkawa napisał:
Imperator1988 napisał:
Jedyny prawdziwy kapitalista startujacy w wyborach do Polskiego Sejmu. Nie jak Kaczaszwili ktory polityke gospodarcza ma bardziej socjalistyczna od platformy a uwaza sie za prawicowca a blizej mu do konserwatywnego socjalisty zeby nie powiedziec narodowego socjalisty (nie mylic z faszyzmem).

Korwin reprezentuje jedyna prawdziwa kapitalistyczna prawice w Polsce.


hahahah
to pokaz mi jakie interesy ten kapitalista zrobil?
frajer siedzial w psoelskich lawach za panstwowe pieniadze i i na tym hype zbudowal.
ale frajerzy lubia gadki tego kretyna, ktory nie ma na koncie zadengo sukcesu w relanym zyciu. nie prowadzil nawet straganu z koperkiem
kapitalista hahahahahaha


Jak to! Korwin mistrz brydza sportowego!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Korwin reprezentuje ideologie kapitalistyczna tu chodzi o mysl polityczna a nie o praktykowanie. Polityk tylko reprezentuje kierunek polityczny i teorie nie musi byc sam byc mistrzem praktyki. Ktos kto zajmuje sie praktycznym kapitalizmem raczej nie ma czasu na polityczno teoretyczna strone zagadnienia ideologii kapitalistycznej....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
B. D.
(FloydJr)
Wiking
na chwilę obecną polskie ustawodawstwo nie dopuszcza posiadania podwójnego obywatelstwa.. chcąc uzyskać nowe, trzeba najpierw zrzec się polskiego- sygnuje to Prezydent.

jak było kiedyś nie wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok