Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(3018 niezalogowanych)
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Purii_id napisał:
yzia napisał:
Jak policzysz ile wydrą Ci podatku i go zmarnują to bardziej by się opłacało odłożyć sobie samemu na koncie.


Między innymi Twoje podatki "marnują się" na darmowe szkolnictwo wyższe i na to aby innym żyło się lepiej.
Czy to takie złe?


Nie mówię, że wszystko marnują. Tylko co znaczy aby innym żyło się lepiej? Jakiś procent ludzi potrzebuje pomocy i ok, że pomagają, ale całkiem spory procent mógłby sobie sam poradzić, ale mu się nie chce.
O szkolnictwie nie chce mi się gadać, trochę słyszałam na jakim jest poziomie. Wielu ludzi, którym zależy na dobrym wykształceniu posyła dzieci do prywatnych szkół.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
198 Postów
Skurczybyczek Skurczybyczek
(Skurczybyczek)
Stały Bywalec
AgataMazerant napisał:
Co za głupie pytanie. Dlaczego zmieniał prace....? No chyba jasna rzecz ze dla pieniędzy a nie z nudów. Taki mądry jesteś i tak się wymądrzasz a nie wiesz po co i dlaczego ludzie zmieniają pracę.??? Przecież to chyba wiadomo, że kasa jest jedną z motywacji. Nie bój sie sam zmieniał pracę, nie wyrzucili go może np. za picie czy jakieś przekręty jak co drugiego polaka !!

GLUPIE PYTANIA POWIADASZ OK NIECH BEDZIE

KASA JEST MOTYWACJA czyzby ta owa kasa zaslepila wasze oczeta??????

JAK PRACUJE SIE W FIRMIE I DOSTAJESZ BONUSY PODWYZKI ZA WYPRACOWANE LATA

JESLI JESTES RZETELNYM STABILNYM PRACOWNIKIEM kapujesz kobieto to??????

A NAJWIARYGODNIEJSZE PAJACE I NIEUDACZNIKI ZMIENIAJA PRACE JAK WIATR ZAWIEJE!!!!!!!

DLATEGO TAKIEMU GOWNIE JA MOWIE NIE!!!!!!!!!!!

teraz juz wiem jakim jestes czlowiekiem ze jak ktos ci da prace i popracujesz pol roku a znajdzie sie inna firma co podbije stawke poprostu pujdziesz w PIZDU brzydze sie takimi ludzmi

A JESZCZE NA MARGINESIE TEGO WSZYSTKIEGO PISZAC CV O PRACE TO JAKI TWOJ MAZ MA ZAWOD.........

cyrkowiec akrobata CZY drukarz technik od mikserow do kawy?????

W NORGE BARDZO LATWO ZNALESC PRACE JAK ZNASZ BYNAJMNIEJ JEZYK ANGIELSKI ALE DO TEGO TRZEBA MIEC BYNAJMNIEJ JESZCZE JAKIS ZAWOD ORAZ STAZ PRACY

potrafisz to pojac??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Agata Mazerant
(AgataMazerant)
Wiking
HE HE JESTEŚ ŻAŁOSNY I NAUCZ SIE PISAĆ BO WIDAĆ ŻE Z ORTOGRAFIĄ U CIEBIE POLACZKU TO NIE NAJLEPIEJ. OCZYWIŚCIE ZE SIE DOSTAJE BONUSY ITP ITP. ALE ILE MOŻNA PRACOWAĆ W JEDNYM ZAWODZIE. WŁAŚNIE TACY LUDZIE JAK TY SĄ BEZ PERSPEKTYW NA PRZYSZŁOŚĆ. UCZEPIĄ SIE JEDNEGO I JUŻ NIE RUSZĄ ZA NIC DALEJ. MÓJ MAZ BYŁ 4 LATA KIEROWNIKIEM W RESTAURACJI. PRZEZ ROK PRACOWAŁ JAKO DRUKARZ A TERAZ PRACUJE W FABRYCE PRODUKCYJNEJ. A OBECNIE CHCE PÓJŚĆ DALEJ. NIE STOI W CIEMNEJ DUPIE TAK JAK TY. TYLKO TRZYMAĆ SIE JEDNEGO ŻEBY CZASEM ZA DuZO SIE NIE NAPRACOWAĆ. ZAL MI TAKICH LUDZI JAK TY. BO MYŚLISZ ZE JESTEŚ W NORWEGI CHWYCIŁEŚ SIE JEDNEGO ZAWODU I JUŻ CALE ZYCIE BĘDZIESZ TYLKO ROBIŁ JEDNO I NIC WIĘCEJ. !!!!!!! ZAL MI WŁAŚNIE TAKICH LUDZI JAK TY. LUDZI STOJĄCYCH W MIEJSCU I BEZ PERSPEKTYW,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
198 Postów
Skurczybyczek Skurczybyczek
(Skurczybyczek)
Stały Bywalec
AgataMazerant napisał:
HE HE JESTEŚ ŻAŁOSNY I NAUCZ SIE PISAĆ BO WIDAĆ ŻE Z ORTOGRAFIĄ U CIEBIE POLACZKU TO NIE NAJLEPIEJ. OCZYWIŚCIE ZE SIE DOSTAJE BONUSY ITP ITP. ALE ILE MOŻNA PRACOWAĆ W JEDNYM ZAWODZIE. WŁAŚNIE TACY LUDZIE JAK TY SĄ BEZ PERSPEKTYW NA PRZYSZŁOŚĆ. UCZEPIĄ SIE JEDNEGO I JUŻ NIE RUSZĄ ZA NIC DALEJ. MÓJ MAZ BYŁ 4 LATA KIEROWNIKIEM W RESTAURACJI. PRZEZ ROK PRACOWAŁ JAKO DRUKARZ A TERAZ PRACUJE W FABRYCE PRODUKCYJNEJ. A OBECNIE CHCE PÓJŚĆ DALEJ. NIE STOI W CIEMNEJ DUPIE TAK JAK TY. TYLKO TRZYMAĆ SIE JEDNEGO ŻEBY CZASEM ZA DuZO SIE NIE NAPRACOWAĆ. ZAL MI TAKICH LUDZI JAK TY. BO MYŚLISZ ZE JESTEŚ W NORWEGI CHWYCIŁEŚ SIE JEDNEGO ZAWODU I JUŻ CALE ZYCIE BĘDZIESZ TYLKO ROBIŁ JEDNO I NIC WIĘCEJ. !!!!!!! ZAL MI WŁAŚNIE TAKICH LUDZI JAK TY. LUDZI STOJĄCYCH W MIEJSCU I BEZ PERSPEKTYW,

NIE MUSZE PISAC POPRAWNIE ORTOGRAFICZNIE BO TAK CZY INACZEJ TEGO NIE ZROZUMIESZ NATOMIAST PRACUJE I MIESZKAM W NORGE WIEC TEZ MI TO W NICZYM NIE POMAGA

SKORO ZAL CI TAKICH LUDZI JAK JA CO PRACUJA W JEDNYM ZAWODZIE WYUCZONYM TO MASZ CHYBA PROBLEM

aj aj jaj chyba zmienie prace takie czasy przyszly ze zostane chyba prostytutka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
O q.wa żałosna dziewczyno to okazalas sie ty ze swoimi poglądami
Uczepic. Sie zawodu?
No to już ci powiem ze kariery tu nie zrobicie
W NO im dłużej pracujesz w jednej firmie tym lepiej.
Zeby sie rozwijać to trzeba w czymś , a nie skakać z kwiatka na kwiatek.
Nikt by nic nie powiedział jak by twój stary z kerownika restauracji poszedł na inne stanowisko
w tej dziedzinie, ale gdzie z knajpy do drukarni a potem kuchenki robić
A i wez sie odpier... Od ludzi co popelniaja bledy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Agata Mazerant
(AgataMazerant)
Wiking
NO TYPOWE ZERO Z CIEBIE MIESZKASZ W NORGE TO JUŻ NIE POTRZEBA ZNAĆ PISAĆ, CZYTAĆ I MÓWIĆ W INNYCH JĘZYKACH. NO ALE CÓŻ...CZEGO WYMAGAĆ JAK SIE NIE ZNA SWOJEGO PODSTAWOWEGO TO I INNYCH NA PEWNO TEŻ SIE NIE ZNA I SIĘ GO ŁAMIE. NO WIDZĘ, ŻE PODAŁEŚ ZAWÓD O KTÓRYM MYŚLAŁEŚ W PRZESZŁOŚCI, BO NIKOMU NORMALNEMU TAKIE POMYSŁY NA PRACĘ NIE WPADAJĄ OD TAK



POLACZKU TY PROSTY CZŁOWIEKU ZRÓB COŚ ZE SOBĄ, BO ZA TAKICH JAK TY TO TYLKO TRZEBA SIE WSTYDZIĆ ZA GRANICĄ.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
AgataMazerant napisał:
HE HE JESTEŚ ŻAŁOSNY I NAUCZ SIE PISAĆ BO WIDAĆ ŻE Z ORTOGRAFIĄ U CIEBIE POLACZKU TO NIE NAJLEPIEJ. OCZYWIŚCIE ZE SIE DOSTAJE BONUSY ITP ITP. ALE ILE MOŻNA PRACOWAĆ W JEDNYM ZAWODZIE. WŁAŚNIE TACY LUDZIE JAK TY SĄ BEZ PERSPEKTYW NA PRZYSZŁOŚĆ. UCZEPIĄ SIE JEDNEGO I JUŻ NIE RUSZĄ ZA NIC DALEJ. MÓJ MAZ BYŁ 4 LATA KIEROWNIKIEM W RESTAURACJI. PRZEZ ROK PRACOWAŁ JAKO DRUKARZ A TERAZ PRACUJE W FABRYCE PRODUKCYJNEJ. A OBECNIE CHCE PÓJŚĆ DALEJ. NIE STOI W CIEMNEJ DUPIE TAK JAK TY. TYLKO TRZYMAĆ SIE JEDNEGO ŻEBY CZASEM ZA DuZO SIE NIE NAPRACOWAĆ. ZAL MI TAKICH LUDZI JAK TY. BO MYŚLISZ ZE JESTEŚ W NORWEGI CHWYCIŁEŚ SIE JEDNEGO ZAWODU I JUŻ CALE ZYCIE BĘDZIESZ TYLKO ROBIŁ JEDNO I NIC WIĘCEJ. !!!!!!! ZAL MI WŁAŚNIE TAKICH LUDZI JAK TY. LUDZI STOJĄCYCH W MIEJSCU I BEZ PERSPEKTYW,

Z twoich ( wszych) danych wynika, ze jestescie ludzmi mlodymi. Statystycznie ludzie do 25r zycia zmieniaja prace co 14 miechow. Przedzial 25-35 co jakies 4 lata. A najstarsi co 9 lat.
Im jestes starszy, tym masz wiecej doswiadczenia, twoja pozycja w firmie jest mocniejsza wiec i chec zmian mniejsza. Dodatkowymi czynnikami sa: rodzina, kredyty itd. Nie ma sie co ekscytowac. Z wiekiem wasza chec na zmiany zmaleje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
PJo napisał:

W NO im dłużej pracujesz w jednej firmie tym lepiej.
:
[/quote]

A skad ta kuriozalna teza? Mozesz rozwinac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
AgataMazerant napisał:
NO TYPOWE ZERO Z CIEBIE MIESZKASZ W NORGE TO JUŻ NIE POTRZEBA ZNAĆ PISAĆ, CZYTAĆ I MÓWIĆ W INNYCH JĘZYKACH. NO ALE CÓŻ...CZEGO WYMAGAĆ JAK SIE NIE ZNA SWOJEGO PODSTAWOWEGO TO I INNYCH NA PEWNO TEŻ SIE NIE ZNA I SIĘ GO ŁAMIE. NO WIDZĘ, ŻE PODAŁEŚ ZAWÓD O KTÓRYM MYŚLAŁEŚ W PRZESZŁOŚCI, BO NIKOMU NORMALNEMU TAKIE POMYSŁY NA PRACĘ NIE WPADAJĄ OD TAK



POLACZKU TY PROSTY CZŁOWIEKU ZRÓB COŚ ZE SOBĄ, BO ZA TAKICH JAK TY TO TYLKO TRZEBA SIE WSTYDZIĆ ZA GRANICĄ.




w Polsce taka bieda,taki głód ale pysk to się ma -kobieto a raczej dziewczynko jesteś jakaś niedorozwinięta psychicznie,może zacznij od poznania kraju do którego chcesz wyjechać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
198 Postów
Skurczybyczek Skurczybyczek
(Skurczybyczek)
Stały Bywalec
AgataMazerant napisał:
NO TYPOWE ZERO Z CIEBIE MIESZKASZ W NORGE TO JUŻ NIE POTRZEBA ZNAĆ PISAĆ, CZYTAĆ I MÓWIĆ W INNYCH JĘZYKACH. NO ALE CÓŻ...CZEGO WYMAGAĆ JAK SIE NIE ZNA SWOJEGO PODSTAWOWEGO TO I INNYCH NA PEWNO TEŻ SIE NIE ZNA I SIĘ GO ŁAMIE. NO WIDZĘ, ŻE PODAŁEŚ ZAWÓD O KTÓRYM MYŚLAŁEŚ W PRZESZŁOŚCI, BO NIKOMU NORMALNEMU TAKIE POMYSŁY NA PRACĘ NIE WPADAJĄ OD TAK



POLACZKU TY PROSTY CZŁOWIEKU ZRÓB COŚ ZE SOBĄ, BO ZA TAKICH JAK TY TO TYLKO TRZEBA SIE WSTYDZIĆ ZA GRANICĄ.


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok