Możesz pójść po pomoc socjalną do Nav, dużo tego nie będzie, ale zawsze lepsze to niż nic. Jeśli już się zarejestrowałeś, to na pewno masz swojego saksbehandlera. Zgłoś się do niego ci pomoże.
13 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
4100 PostówES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668) W związku z pilnymi nowymi projektami zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Stolarz/Cieśla konstrukcyjny Ilość wakatów: 12 Miejsce pracy: Kristiansand Nr. ref.: CK/21 Obowiązki: - prace wykończeniowe, montaż drzwi, okien Wymagania: - doświadczenie w pracy na w/w stanowisku - umiejętność pracy samodzielnej - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego Pracodawca norweski oferuje: - atrakcyjne ...